New World, 2022’deki İçerik Planlarını Paylaştı

Amazon Games, fantezi MMO oyunu New World için 2022’deki yol haritasını açıkladı. Heart of Madness güncellemesinin bu ay Tempest Heart Expedition ile birlikte geleceğini zati biliyoruz. Lakin yeni bir geliştirici güncellemesinde, Tempest Heart’ın yolsuzluğa ve kaosa yol açan Isabella’nın zihninin gerçeküstü ve doğaüstü alternatif gerçekliğini nasıl gösterdiğini oyunculara anlatmak için daha fazla ayrıntı paylaşıldı.

Paylaşılan içerik yol haritasına nazaran, önümüzdeki bahar aylarında (güney yarım küredeki oyuncular için ikinci çeyrekte) Tempest’s Heart seferi, yeni silah Blunderbuss, üçe üç PvP arenaları ve bir PvP ödül parkuru oyuna eklenecek. Yaz aylarında ise Barnacles ve Black Powder seferinin, bir keşif kümesi bulucusunun ve belirtilmemiş bir yaz aktifliğinin New World oyununa getirileceği belirtiliyor.

Son olarak sonbahar ve kış devrindeki güncelleme ile Brimstone Sands bölgesi, Ennead seferi, skor tabloları, Nightvale Hallow aktifliğini (muhtemelen Cadılar Bayramı’na yakın bir vakitte gerçekleşecek) ve Turkulon 2022 aktifliği oyunculara sunulacak. Ayrıyeten Greatsword isminde yeni bir silah da oyuna eklenecek.

Bunların yanı sıra geliştirici güncellemesinde yapılan yanılgı düzeltmelerinden ve sürtünmeyi azaltmak için gerçekleştirilen ömür kalitesi iyileştirmelerinden de detaylı olarak kelam edildi. Aşağıda paylaşmış olduğumuz görüntüden geliştirici güncellemesinin tamamına göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir