PS5 DualSense İçin Güncelleme Uygulaması Geliyor

PlayStation 5 (PS5) DualSense oyun kumandası için eser yazılımı güncelleme uygulaması yakında PC ve Mac platformlarına gelebilir.

Reddit kullanıcısı Kgarvey, PlayStation resmi web sitesinde bu eser yazılımı güncelleyici için önbelleğe alınmış bir Son Kullanıcı Lisans Mukavelesi keşfetti. Öte yandan bu uygulama hakkında geleceği gerçeği dışında maalesef pek bir şey ortaya koymuyor.

Bir PS5 DualSense denetleyici eser yazılımı yükseltme uygulamasının piyasaya sürülmesi sayesinde PC oyunları için daha uygun DualSense dayanağı sağlanabilir. Halihazırda birden fazla oyun dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler üzere eşsiz DualSense özelliklerini destekliyor. Bunların yalnızca kablolu durumda çalıştığını da belirtelim. Tahminen de uygulama ile özellikler Bluetooth aracılığıyla da kullanılabilir hale gelebilir.

PS5 DualSense oyun kumandası konsolla birlikte Kasım 2020’de piyasaya sürüldü. O vakitten bu yana denetim aygıtının özgün sürümüne kıyasla kırılmalarını zorlaştırması gereken tetikleyiciler için daha güçlü yaylara sahip yeni bir denetim aygıtı sürümü de piyasaya sürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.