Gürbağ Group’tan afet bölgesine yardım


Geçtiğimiz günlerde Karadeniz’in batısında etkili olan sel felaketi onlarca vatandaşın yaşamını kaybetmesine niçin oldu. Bölgede bilhassa Abana, Bozkurt, Türkeli ve Ayancık ilçelerinde selin tesiri büyük oldu. 

İnşaat Sektöründen Örnek Davranış

Tüm ülkenin yardım ulaştırma noktasında seferber olduğu yıkım bölgesi için örnek bir davranış da inşaat sektöründen geldi. Gürbağ Group; Ayancık özelinde, bölgedeki çalışmalara destek olması için kendi çalışanlarından oluşturduğu 65 kişilik donanımlı ekibi bölgeye sevk etti. AFAD ekipleri ile koordineli olarak çalışmalara destek veren grup, bilhassa esnaf ve yaşlı vatandaşların yardımına koşuyor. 

Gürbağ Group Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Bağıban, devletimizde yaşanmış olan tüm afetlerde derin bir üzüntü duyduklarını dile getirerek, “Geçtiğimiz haftalarda orman yangınlarımızla büyük üzüntü yaşadık. Hemen sonrasında Karadeniz bölgemizden gelen sel felaketi yüreğimizi yaktı. Tüm yurttaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Gürbağ Group olarak elimizden geldiğince felaketlerin yaralarını sarmak için üzerimize düşen her türlü görevi yapacağız. Bölgede çalışan arkadaşlarıma bilhassa teşekkür etmek isterim. Özverileri ve iyi niyetleri ile bölgedeki yurttaşlarımıza bir nebze destek olabildik” dedi.

Sponsorlu İçerik

Borsada kolay işlem ve düşük komisyon için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir