Halkbank’a senenin en iyi bankası ödülü


class=”cf”>

Halkbank, ‘En İyi Banka (Company of the Year)’ kategorilerinde finansal hizmetler ve bankacılık alanlarında altın ödüle layık görülerek, global düzeyde ‘Yılın En İyi Bankası’ seçildi. Halkbank, dijitalleştirdiği hizmet çözümleriyle ‘Yılın İnovasyonu’ kategorisinde de altın ödül kazanırken, KOBİ Gelişim platformuyla da ‘Finans Sektöründe En İyi İçerik’ kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

‘Önce Halk, Sonra Bankayız’ iletişimi de kurumsal yazışma alanında altın ödük kazanmıştır. Halkbank’ın hanım girişimcilere destekleri ve cinsiyet eşitliği mevzusundaki emekleri ise iki altın ödüle birden layık görüldü. Halkbank, mevzuyla ilgili şu açıklamayı paylaştı: “Bu alanda bilhassa bir kamu bankası olarak Halkbank’ın iki büyük ödülü birden kazanması ve Türkiye’nin isminin ‘hanım destekleri’ ile beraber internasyonal arenada anılması, mühim bir başarı olarak öne çıktı.

Yatırıma, üretime, istihdama ve ihracata dönüşen desteklerin ödüllerle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz. Bu ödüllerin alınmasında katkısı bulunan başta müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız olmak suretiyle, tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Ödüllerin sağlamış olduğu motivasyonla Türkiye’nin kalkınması yolunda yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Borsada kolay işlem ve düşük komisyon için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir