Migros’tan meydana getirilen kırtasiye alışverişleri eğitimin geleceğine katkı sağlıyor

class=”cf”>

Migros’tan meydana getirilen açıklamaya nazaran, Migros, anaokulundan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin okulda gereksinim işitebileceği malzemeleri, 376 değişik kalite denetim kriterinden geçtikten sonrasında raflarına taşırken, Türkiye’nin 81 ilindeki mağazalarında, 700’ü aşkın ürün seçeneğini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Bu kapsamda “anlamlı” bir iş birliğine de imza atan Migros, TEGV’e yapacağı bağışla eğitimin geleceğine katkı sağlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Migros Ticaret AŞ İcra Kurulu Üyesi Ekmel Baydur, Migros olarak evlatların eğitim hayatına destek olabilmek için tüm gayretlerini ortaya koyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Sadece 2021 senesinde sivil cemaat kuruluşlarıyla iş birliği yaparak 4 binden fazla çocuğun gelişimine aracı olduk. Bu eğitim-öğretim döneminde de evlatlarımızın eğitimine katkıda bulunmak suretiyle yeni bir projeyi hayata geçirdik. Okula dönüş heyecanının yaşandığı bugünlerde, TEGV ile beraber gerçekleştirdiğimiz çabalama kapsamında evlatlarımızın hayatına iyilikle dokunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mağazalarımızdan meydana getirilen kırtasiye alışverişlerinin belirli bir oranını TEGV’e bağışlayarak evlatlarımızın eğitimine destek vereceğiz. Bu kapsamda tüm müşterilerimizi bu kıymetli projenin bir parçası olmaya ve eğitimin geleceğine katkıda bulunmaya çağrı ediyoruz.”

TEGV Genel Müdürü Sait Tosyalı ise bu tür iş birlikleri ile geniş kitlelere ulaşarak küçüklere eğitim desteği verdiklerini, geleceği emanet edecekleri nesillerin nitelikli ve donanımlı yetişmelerine vesile olduklarını aktararak, “Salgın sebebiyle uzunca bir süredir çocuklarımıza dijital etkinliklerimizle ulaşabildik. Yurt genelindeki 59 noktamızda oldukça özlediğimiz çocuklarımızı gönüllülerimizle birlikte karşı karşıya etkinliklerimizle kucaklamaya hazırlanıyoruz. Migros ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanya ile daha oldukça gereksinim sahibi çocuğumuzun nitelikli eğitime erişebilecek olması bizi oldukça heyecanlandırıyor. Migros’a ve kampanyaya katılan kıymetli müşterilerine bu anlamlı iş birliği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

class=”cf”>

Migros’ta okul çantaları 21 TL’ye hazırlanıyor

class=”cf”>

Migros’ta kurşun kalem, kırmızı kalem, silgi, kalemtıraş, kalem çantası, 80 yapraklı defterin yer almış olduğu okul çantası averaj 21 TL’ye hazırlanırken, onlarca değişik renk ve model seçeneği bulunan sırt çantaları 24,95 TL’den süregelen fiyatlarla satışa sunuluyor. Desenleri ile evlatların beğeneceği defterler ise 1,50 TL’den süregelen fiyatlarıyla raflarda yerini alıyor.

Migros’ta, okulda gereksinim duyulan tüm malzemeler ekonomik fiyatlarla sunulurken, her dönemde değişik kampanyalarla da müşterilere ek faydalar yaratılıyor. Kırtasiye grubunda yalnız Migros’ta bulunan ürünlere geniş yer verilirken, öğrenciler School Time ve KulinArt markalı ürünlerin yer almış olduğu onlarca ürüne de yalnız Migros mağazalarından ulaşabilecek.

class=”cf”>

Migros raflarındaki tüm kırtasiye ürünleri 376 değişik kontrolden geçiyor

Üretimden tüketime kadar uzanan Kalite ve Ürün Güvenliği Sistemi’nin tüm gereklerini evlatların yıl boyu kullanacakları kırtasiye ürünlerinde de yerine getiren Migros’un, satışa sunmuş olduğu tüm kırtasiye ürünleri, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde 376 değişik kalite denetim aşamasında denetleniyor.

Migros’un satışa sunmuş olduğu kırtasiye ürünlerinin hepsi internasyonal standartlar çerçevesinde PAH, fitalat, kadmiyum, alerjen-kanserojen boyar maddeler, formaldehit, nikel, azo boyar maddeler ve ağır metaller içermemesi için bir oldukça kontrol aşamasından geçiriliyor.

class=”cf”>

Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu denetim edilirken, tedarikçi firmalardan da ürünlere ilişik çözümleme raporları alınıyor. Tüm bu araştırmaların sonucunda Migros, yalnız güvenilir ürünleri raflarına taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir