Turkcell İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali Rıza Esmen getirildi


class=”cf”>

Turkcell İletişim Hizmetleri tarafınca Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) meydana getirilen açıklamada, firmanın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine 1 Eylül tarihinden itibaren geçerli olmak suretiyle Ali Rıza Esmen’in atandığı ifade edildi.

Açıklamada şu bilgiler paylaşıldı:

“Ali Rıza Esmen, Kırıkkale Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden 1997 senesinde mezun olup, Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmiştir. 2004 senesinde Dowling College New York’ta İşletme üzerine master programını tamamlamıştır. Kariyerine 2000 senesinde State University of New York Nassau Community College English Language Institute’de Direktör Yardımcısı olarak başlayıp, akabinde Dowling College English Language Institute’de Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır.

2007-2009 yılları içinde tayyare bakım ve onarım hizmetleri sağlayıcısı MyTechnic’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak vazife yapmıştır. 2009-2012 yılları içinde Türk Hava Yolları Teknik AŞ’de İnsan Kaynakları Müdürü olarak vazife icra eden Esmen, 2012-2015 yılları içinde da Petkim Petrokimya Holding AŞ’de İnsan Kaynaklarından görevli Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 2016 yılından itibaren ise EUAS International ICC’de İnsan Kaynaklarından görevli Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.”

Borsada kolay işlem ve düşük komisyon için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir