3 milletvekiline disiplin cezası – Son Dakika Haberleri


Bütçe görüşmelerinin ikinci gününde Meclis Genel kurulunda tartışma artık. AK Parti ve İyi Partili milletvekilleri arasında kavga yaşandı.


İyi Partili Hüseyin Örs, aldığı darbeyle rahatsızlandı. İyi Partili vekil, kontrol gayeli yoğun bakımda tutulmak üzere hastaneye yönlendirildi.


Genel Kurul’daki olaylar nedeniyle bazen milletvekillerine iç tüzük gereği zapturapt cezası verildi.


AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’a, İyi Parti’li Hüseyin Örs’açınık fiziksel şiddet uyguladığı gerekçesiyle Genel Kurul’a iki inikat katılmama cezası verildi.


İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş ile HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu bile Meclis’açınık yakışmayan söz ve ahval nedeniyle kınama cezası öncü.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy