8BitDo’nun yeni 24,99 $ ‘lık Mikro denetleyicisi Nintendo Switch Joy-Cons’u büyük gösteriyor

8BitDo, Nintendo Switch ve Android cihazlar için tasarlanmış, tam anlamıyla sığabilecek yeni bir süper küçük kablosuz oyun kumandasını piyasaya sürüyor. içeri avucunuzun içi. Şirketin mavi ve yeşil renklerde gelen yeni Mikro denetleyicisi, Amazon’da her biri 24,99 ABD Doları karşılığında ön sipariş verilebilir ve önümüzdeki hafta gönderilmeye başlanacak.

8BitDo’nun mükemmel retro oyun denetleyicilerinin hayranları, muhtemelen şirketin önceki el sıkışması ve ultra kompakt kablosuz denetleyicisini hatırlayacaklardır: Zero 2. Micro, Zero 2’nin ruhani halefi gibi görünüyor ve düğme sayısını 12’den 16’ya çıkarırken hala anahtarlık boyutunda kalıyor ve 24,8 gram ile hafif. (Sıfır 2, 20 gramdır ve Joy-Cons, karşılaştırmalı olarak yaklaşık 50 gramdır.)

8BitDo’nun Ultimate Yazılımı, düğmeleri yeniden eşleştirmenizi ve programlamanızı sağlar.
Resim: 8BitDo

Micro, daha fazla Nintendo Switch oyunuyla uyumluluğu artıran yeni L2, R2, Ana Sayfa ve Yıldız düğmelerini içerir. 8BitDo ayrıca Micro’nun üstüne uygun bir USB-C bağlantı noktası yerleştirdi; bu, yalnızca denetleyicinin bebek 180mAh pilini şarj etme görevini üstlenmekle kalmaz (10 saatlik oyun süresi için iyidir), aynı zamanda Zero 2’nin sunduğu kablolu oyun seçeneğini de etkinleştirir. yoksun. Yine de Micro, bir Joy-Con’un yerini tam olarak alamaz. Micro’nun kılavuzu, cayro, gürültü, IR, NFC ve oynatıcı LED’lerinden yoksun olduğuna işaret ediyor – artı, Switch’i uyandıramıyor.

Micro’nun altındaki bir anahtar, Nintendo Switch ve Android cihazlar arasında geçiş yapmanızı sağlar, ayrıca bir bilgisayar klavyesi gibi görünmesini sağlayan bir mod vardır. Denetleyici ayrıca 8BitDo’nun Ultimate Yazılımı kullanılarak özel düzenlerle ve daha fazlasıyla özelleştirilebilir. Yine de, aşağıdakiler gibi 3D başlıkları oynamakta zorluk çekebilirsiniz: Metroid Prime Yeniden Düzenlendi analog çubuklar olmadan, Micro ile yalnızca 2D oyunlar oynamayı bekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir