ADT artık yeni Kendin Yap ev güvenlik çözümünde Google cihazlarıyla entegrasyon sunuyor

ADT, yatırımdan kısa bir süre sonra Google’ın akıllı ev cihazlarını profesyonelce kurulan paketlerinin bir parçası olarak sunarken, iki şirket ilk kez bir DIY ürünü için eksiksiz bir yazılım güvenliği entegrasyonu sunuyor. Artık ADT’nin sensörleri ve Google’ın kameraları doğrudan Google Home uygulamasından veya bir Google Nest Hub’dan ve ADT’nin uygulamasından kontrol edilebilir. Ayrıca, bir Nest hub kullanarak sistemi devreye alabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz. ADT Kendi Kendine Kurulum, görüntülü doğrulamayı etkinleştirme seçeneğini içeren ADT SMART İzleme ile ayda 24,99 ABD Doları karşılığında profesyonel olarak izlenebilir (bu, acil servislerden daha hızlı yanıt alınmasına yardımcı olabilir).

ADT Self Setup, donanım paketleri görüntülü kapı zili olmadan 200 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Ring ve SimpliSafe’in teklifleriyle rekabet halindedir. Profesyonel izlemenin aylık maliyeti sırasıyla 20$ ve 28$’dır (SimpliSafe görüntülü doğrulamayı içerir, Ring içermez).

ADT Self Setup with Google Home başlangıç ​​donanımı paketinin maliyeti 220 ABD dolarıdır ve 180 ABD doları değerinde bir Google Nest Kapı Zili içerir.
Resim: ADT

ADT’nin Kendi Kendine Kurulumu, kapı ve pencere sensörlerini, hareket sensörlerini, sel ve sıcaklık sensörlerini ve sistemi devre dışı bırakmak için bir anahtarlık uzaktan kumandasını içerir. Ayrıca, bir tuş takımı içeren ve sensörler için beyin görevi gören bir ADT akıllı merkez gerektirir. Müşteriler, Nest Kapı Zili (pilli, kablolu değil), Nest Cam iç ve dış mekan ve Nest’in her iki termostatı dahil olmak üzere Nest ürünleriyle birlikte verilen sistemi ADT’nin web sitesinden satın alabilirler.

ADT’den bir videoya göre, hareket sensörü hareket algıladığında ışıkları açıp kapatmak da dahil olmak üzere Google Home’da akıllı ev otomasyonlarını tetiklemek için ADT sensörlerini kullanabilirsiniz. Sistemi bir Nest Hub’dan devreye almak ve devre dışı bırakmak da mümkündür. Sahip olduğunuz herhangi bir Nest donanımını ADT’nin sistemine entegre edip edemeyeceğiniz net değil. Daha fazla bilgi için ADT’ye ulaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir