Amazon’un en yeni Kindle’ı, Prime Day fiyatını sınırlı bir süre için eşleştiriyor

Mutlu Cumartesi, okuyucular! Amazon’un yıllık Başbakan Günü etkinliğinin bir parçası olarak hiç bitmeyen bir indirim ve fırsat seli gibi hissettiren şeyi serbest bıraktığı daha dün gibi geliyor. Ve iki günlük ilişki kesinlikle sona ermiş olsa da, bazı perakendeciler şimdiden bir dizi ürün için Prime Day fiyatlandırmasını geri getiriyor. Best Buy ve Target’ı örnek olarak alın, ikisi de satış yapıyor Amazon’un reklam destekli Kindle’ı sadece 64,99 $ (35 $ indirim), bugüne kadarki en düşük fiyatı.

Amazon’un en yeni giriş seviyesi Kindle’ı, birçok yönden 2021’deki en son Kindle Paperwhite’ın bütçe versiyonudur. E-okuyucu, net 300ppi çözünürlüğe sahip 6 inçlik bir ekranın yanı sıra ePub dosyalarına ve bir USB’ye daha kolay erişim sağlar. Nispeten hızlı şarj için -C bağlantı noktası (nihayet). İki model arasındaki en büyük fark, temel Kindle’ın su geçirmezlikten yoksun olmasıdır, ancak ihtiyacınız olan tek şey tüm zamanların en sevdiğimiz teknik kitaplarından bazılarını yakmanın kolay bir yolu ve temel ise, gözden kaçırmak kolay bir ihmaldir.

25 doların altında bir fiyata sahip olunabilecek pek çok harika teknoloji var – bir dizi bütçe dostu gadget için bir rehber hazırladığımızı bilmeliyiz. bu Google TV’li Chromecast (HD) normalde bu fiyat aralığına girmezdi, ancak şu anda Best Buy, Target ve Google Store’da 19,99 ABD dolarına (10 ABD doları indirim) satılıyor ve tüm zamanların en düşük seviyesiyle eşleşiyor.

Walmart’ın benzer düşünen Onn kutusunda olduğu gibi, Google’ın HD akış cihazı, özellikle ikincil bir TV’yi veya daha eski bir modeli yeni akıllı özelliklerle donatmak istiyorsanız, paranızın karşılığını fazlasıyla veren harika bir seçenek olmaya devam ediyor. Ucuz akış cihazı 1080p çözünürlükle sınırlıdır, ancak yine de tüm favori akış uygulamalarınıza erişim sağlar ve aynı basit kontrollerden yararlanır. Aynı zamanda, 4K modeliyle aynı modern, içerik öncelikli sunumu sağlar; bu, cihazın tek bir 70 mm ekrandan daha düşük maliyetli olduğunu düşündüğünüzde harika oppenheimer.

T-Swift biletleri, bugünlerde tüm öfke gibi görünen tek şey değil. Yaklaşık son bir yıl içinde, Beats Studio Buds Plus gibi göze çarpan ürünlerin merkez sahneye çıkmasıyla birlikte, mevcut şeffaf aygıtların sayısında önemli bir artış gördük. Nothing’s Ear Stick kulaklıklar şeffaf teknolojideki bu hoş canlanmanın bir başka örneği, şu anda Nothing aracılığıyla 79 $ (20 $ indirim) karşılığında alabileceğiniz bir örnek.

Nothing Ear 2 kulakiçi kulaklıklar gibi, Ear Stick de içerik kadar stile de güvenir. Açık tip kulaklıklar, daha iyi pil ömrü, iyileştirilmiş basma kontrolleri ve Ear 1’den daha az çamurlu ses veren daha dengeli bir ses profiliyle, Nothing’in birinci nesil modeline göre bir gelişmedir. Hiçbir şey ve Apple, Google veya hemen hemen herkesten alacağınız her şeyden çok daha şık olan tüp benzeri bir şarj kutusuyla birlikte gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir