Apple Music, yeni şarkılar bulmanıza yardımcı olmak için Discovery Station’ı kullanıma sunuyor

Apple Music’te beğenebileceğiniz şarkıları bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir istasyon var. Uygulamanın Discovery Station’ı, son zamanlarda dinlediğiniz ancak kitaplığınıza eklemediğiniz veya daha önce duymadığınız şeylere göre seçilmiş bir müzik seçkisi çalacak. Apple Insider Ve 9to5Mac.

Apple, Discovery Station’ı resmi olarak duyurmamış olsa da, şu anda çoğu kullanıcı için Apple Music’in mobil, masaüstü ve web uygulamalarında yayında. Seçeneği Şimdi Dinle’ye giderek ve ardından Sizin İçin İstasyonlar bölümünün altına bakarak bulabilirsiniz. Discovery Station, [Your name’s] Halihazırda kitaplığınızda bulunan bir dizi şarkıyı çalan istasyon.

Ekran görüntüsü Emma Roth / The Mediazone

Buradaki meslektaşlarımdan bazıları Sınır Discovery Station’a erişimleri var ve sevdikleri ancak daha önce duymadıkları müzikleri gün yüzüne çıkarma konusunda iyi bir iş çıkardığını gördüler. Jay Peters, önerdiği müziğin “benim dümen köşkümde kare” olduğunu söylerken, Wes Davis “aslında oldukça iyi göründüğünü” kabul etti.

Her iki durumda da, bu yeni istasyon en azından Apple’ın Spotify’ın her hafta kullanıcılar için bir grup önerilen melodiyi algoritmik olarak sunan Discover Weekly çalma listesine yetişmesine yardımcı olmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir