Apple’ın AirTag’leri dörtlü paket halinde 89,99 dolara satılıyor

Sahip olduğunuz her şeyi – anahtarlarınızı, bel çantanızı, neyiniz varsa – kaybetme eğilimi olan biriyseniz, bir dizi ultra geniş bant Bluetooth izleyici, eşyalarınızı takip etmek için iyi bir bahis. Ve şimdi, Apple’ın kullanışlı AirTag’leri Amazon ve Walmart’ta dörtlü paket halinde 89,99 dolara satılıyor, 10 dolarlık hafif bir indirim ama nadiren görüyoruz.

Apple’ın hiper-doğru izleyicilerine aşina değilseniz, dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Onları bir Android cihaz kullanarak tespit edebilseniz de, Apple ekosistemine zaten yatırım yapmış olanlar için gerçekten ideal bir seçenek çünkü kayıp eşyalarınızı bulmak için Apple’ın kapsamlı Find My ağını kullanıyorlar. Ayrıca IP67 su ve toza dayanıklılık derecesi taşırlar ve uçtan uca şifrelemeye sahiptirler; bu, konumlarına yalnızca sizin erişebileceğiniz anlamına geldiği için kullanışlıdır. Elbette, Apple’ın güvenlik cephesinde yapması gereken bazı işler var, ancak bir iPhone kullanıcısıysanız, AirTag’ler yenilmesi zor konum izleyicileri olmaya devam ediyor. İncelememizi okuyun.

Bazı insanlar için, rahatça oturan veya hareket halindeyken kulaklarında kalan bir çift kablosuz kulaklık almak hiç bitmeyen bir arayıştır. Neyse ki, gibi seçenekler var AB Uyar, şu anda doğrudan Ultimate Ears’tan 159 $ (40 $ indirim) karşılığında satışta, bugüne kadarki en düşük fiyatlarından biri. Uyumlar bir dakikadan daha kısa sürede kulaklarınızın şeklini alabilir ve size odyoloğa gitmeden daha güvenli bir uyum sağlar. Elbette, gürültü giderme veya otomatik duraklatma gibi ortak özelliklere sahip değiller, ancak özel tomurcuklar iyi ses, sekiz saatlik pil ömrü ve bir USB-C şarj kutusuyla övünüyor, bu da onları çeşitli sorunlarla mücadele ediyorsanız iyi bir seçim yapıyor. diğer kablosuz kulaklıklarla birlikte gelen kulak uçları. İncelememizi okuyun.

Var çok fazla Şu anda piyasadaki kablosuz şarj cihazlarının sayısı — Satın alma rehberimiz için pek çok MagSafe dostu seçeneği ve ayrıca Nomad’s Stand One gibi çok yeni modelleri test ettikten sonra bilmeliyiz. Ancak, telefonunuzu masanızda veya bir gecede şarj etmenin basit bir yolunu arayan bir iPhone veya Android kullanıcısıysanız, Anker’in 313 Kablosuz Şarj Cihazı şu anda Amazon ve Anker’de 15,99 $’a satılıyor (promosyon koduyla birlikte) WS7DHM9R7I). Qi şarj standı, bir Galaxy telefonla çalışıyorsanız 10 watt’ta veya daha yeni bir iPhone modeli kullanıyorsanız 7,5 watt’ta maksimuma çıkar, ancak bu, Mikro USB kablosuyla birlikte gelen ucuz ve güvenilir bir seçenektir. Halihazırda bir duvar şarj cihazınız yoksa almayı unutmayın.

Uygun fiyatlı bir Apple tablet almak istiyorsanız, genellikle dokuzuncu nesil modeli öneririz. Bununla birlikte, 2022 iPad Air’den tasarım ipuçlarını daha düşük bir fiyata alan bir tablet istiyorsanız, Apple’ın en yeni iPad’i Amazon ve Best Buy’da bir kez daha 399 dolardan başlayan fiyatlarla, listenin bugüne kadarki en düşük fiyatıyla eşleşiyor. 10. nesil model, ekranın kısa kenarının aksine uzun kenarında öne bakan bir FaceTime kameranın yanı sıra USB-C şarjı, Wi-Fi 6 desteği ve hızlı bir A14 Bionic çip içerir. Daha ucuz olan 2021 modelinden atlarsanız ana sayfa düğmesinden ve kulaklık jakından vazgeçmiş olursunuz, ancak 3,5 mm’lik bir cana yakın değilseniz, yenilenmiş bir tasarım ve daha büyük bir 10,9 inç ekran için ödenmesi gereken küçük bir bedeldir. . İncelememizi okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir