Apple’ın son nesil MacBook Pro 14 ve yeni Mac Mini’si 400 $’a varan indirimle

Giriş seviyesi M2 destekli MacBook Air’in güzel yanı, nispeten uygun fiyatlı olmasıdır (elbette bir Mac için). Ancak bu düşük fiyat etiketinin bir dezavantajı var: daha zorlu yaratıcı işler için yeterince güçlü değil. Neyse ki, bugünün 500 $ indirimi 14 inç Macbook Pro M2 Air’in giriş seviyesi fiyatına yakın bir fiyata, içerik oluşturma için mutlak bir güç merkezi olan bir dizüstü bilgisayar satın alabileceğiniz anlamına gelir.

Şu anda M1 Pro donanımlı dizüstü bilgisayar Best Buy’da 16 GB RAM ve 512 GB depolama ile 1.599 ABD dolarına (400 ABD doları indirim) satılıyor; VERİ DEPOSU. Dahası, 14 inç MacBook Pro bir yerine iki adede kadar harici ekranı desteklerken daha güzel bir Mini LED ekran ve daha iyi pil ömrü sunuyor. Ve yeni M2 donanımlı MacBook Pro’lar kadar hızlı olmasa da, 2021’den çıkan M1 Pro modeli hala çok hızlı ve – bu fiyata – aynı zamanda çok daha ucuz. Macbook Pro 2021 incelememizi okuyun.

Alternatif olarak, MacBook Pro çok pahalıysa ve tüm bu güce ihtiyacınız yoksa, Apple’ın M2 destekli Mac Mini’si Amazon’da 699,99 ABD Dolarına (100 ABD Doları indirim) düştü. Bu, 512 GB depolama, 8 GB RAM, sekiz çekirdekli CPU ve 10 çekirdekli GPU sunan bu özel yapılandırmada tüm zamanların en düşük seviyesi.

Genel olarak yeni Mini, M1 donanımlı selefinden daha hızlıdır ve bazı hafif video işlerinin bile üstesinden gelmek için yeterli güce sahip, günlük bilgi işlem ihtiyaçları için iyi bir masaüstü bilgisayardır. Ayrıca Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 gibi geleceğe yönelik özelliklerin yanı sıra HDMI 2.0 çıkışı, ethernet bağlantı noktası, 3,5 mm kulaklık girişi ve diğer bağlantı noktalarını da sunar. Mac Mini bunlarla birlikte gelmediği için kendi monitörünüzü, klavyenizi ve farenizi sağlamanız gerekeceğini unutmayın. M2 Pro destekli Mac Mini incelememizi okuyun.

Peşinde olduğunuz iyi bir çift gürültü önleyici kablosuz kulaklıksa, şu anda alabilirsiniz Amazon’un ikinci nesil Yankı Tomurcukları Amazon, Best Buy ve Target’ta 99,99 ABD Doları (40 ABD Doları indirimli) kablosuz şarj kutusu ile tüm zamanların en düşük seviyesinden yalnızca 10 ABD Doları geride. Bunları Amazon ve Target’ta 79,99 ABD Doları (40 ABD Doları indirimli) karşılığında kablolu şarj kutusuyla da satın alabilirsiniz.

Fiyat için, kulakiçi kulaklıklar, çevrenizi duymanız gerektiğinde mükemmel bir geçiş modu gibi avantajlarla birlikte, iyi ses kalitesi ve etkili gürültü engellemenin sağlam bir kombinasyonunu sunar. Gürültü engelleme, Sony’nin WF-1000XM4’ü gibi daha kaliteli kulaklıklarla aynı seviyede olmayabilir, ancak yine de gürültüyü yeterince azaltabilirler. Ayrıca eller serbest Alexa komutlarını desteklerler, böylece sadece sesinizle müzik istekleri yapabilir ve akıllı ev cihazlarını kontrol edebilirsiniz. İncelememizi okuyun.

Sık seyahat eden ve konsollarını bir TV’ye veya başka bir büyük ekrana bağlamayı seven Nintendo Switch severler için iyi bir anlaşmamız var. Şu anda, satın alabilirsiniz Genki Gizli Rıhtım Genki’den 59,99 $ (15 $ indirim). Aksesuar, standart Switch dock’un cepte taşınabilir bir versiyonu gibidir, böylece hareket halindeyken kolayca taşıyabilirsiniz, ancak aynı zamanda birden fazla bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Bu, tek bir 30 W USB-C PD bağlantı noktasının yanı sıra USB-C ve HDMI çıkışlarını içerir. Hepsinden öte, bağlantı istasyonu ayrıca üç uluslararası adaptörle birlikte gelir. İncelememizi okuyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir