Asus’un ROG Ally avuçiçi oyun bilgisayarı, 1 Nisan Şakası gibi görünmüyor

Ekran “tam HD oyun” sunacak ve sessiz bir çift fanlı tasarımın yanı sıra çift analog çubukların, sola monte D-pad’in ve dört yüz düğmesinin yanı sıra ekranın etrafındaki birkaç küçük düğmenin görünür standart kurulumu vaat ediyor. menülere ve ayarlara erişmek için Steam Deck yuvasının ötesine geçerek, oyunlarınızı bir TV’ye aktarırken şirketin dizüstü oyun bilgisayarlarıyla kullanım için sunduğu ROG XG Mobile eGPU’yu takarak “Ally’nin tüm potansiyelini deneyimleme” fırsatının reklamını bile yapıyor.

Fragman, aşağıdakiler gibi gerçek oyunlar içeriyor: Hayat Yüksek, Taşınma, Ve WRC Nesiller – bir şaka için alışılmadık – ve oyuncuların ön siparişler hakkında bilgi almak için kaydolabilecekleri Best Buy bağlantısına sahip.

Valve’ın Steam Deck’i, PC oyunlarını gerçekten taşınabilir bir deneyim haline getirmek için en başarılı girişim olsa da, Ayaneo 2 veya GPD ve OneXPlayer’ın diğer Switch benzeri makineleri gibi pek çok rakip var. Bununla birlikte, deneyimlerimize göre, özel bir tasarım yerine bir AMD 6800U yonga setine güvendiler ve genellikle avuçiçi oyun makinelerinde görmek istediğimiz doğru beygir gücü ve verimlilik kombinasyonundan yoksunlar.

Her şeyden önce, videoda gösterilen makine tamamen tasarlanmış ve taşınabilir oyun pazarına güçlü bir giriş olarak piyasaya sürülmeye hazır görünüyor. Bu, Asus ROG’nin (Republic of Gamers) 2022 Nisan Şakası Günü’nde yayınladığı, gözle kontrol edilen hareketler için bir “Akıllı Lens” konseptini satan ve daha sonra bunun bir şaka olduğunu ortaya çıkardığından kesinlikle daha gerçekçi. Elbette Asus, tüm inanç ve anlayışlara meydan okuyan bu taşınabilir ROG Flow Z13 Kısaltmasını piyasaya süren şirkettir.

Süre 2 Nisan’a döndükten sonra bu Ally avuç içi bilgisayarının hala ayakta olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek, ancak Asus kesinlikle bu kategoride er ya da geç Steam Deck ile karşılaşmaya hazır görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir