Bakan Akar Gökçeada’yı ziyaret etti


Akar yanında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ile Gökçeada’ya geldi.


Gökçeada Havalimanı’nda Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 2’nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız ve başka yetkililer tarafından karşılanan Akar, beraberindeki komutanlarla Gökçeada Kaymakamlığı’na geçti.


Burada şeref defterini imzalayan Akar, deftere, “Ülkemizin güzide ilçelerinden ve Mavi Vatanımızın Ege’deki kalelerinden akraba olan Gökçeada’bile bulunmaktan yetişkin memnuniyet duydum” ifadesini yazdı.


Kaymakam Serhat Doğan’dan çalışmalara ilişkin malûmat saha Akar, hükümet konağından çıkışında kendisine selam veren öğrencilerle dahi sohbet etti.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy