Baldur’s Gate 3 yaması uygunsuz teşhir hatasını düzeltir

Oyunların size cinsel organlarınızı seçme yeteneği vermesine bayılıyorum. Göze batan azgın sebeplerden dolayı değil, çünkü oyunlar size The Goods’u kişiselleştirme yeteneği verdiğinde, neredeyse her zaman en son aldığımız gibi yama notlarına yol açar. Baldur Kapısı 3 düzeltme.

Uyarı, bu biraz İş İçin Güvenli Değil olacak

Larian Studios’un hesabına göre, düzeltme 300’den fazla hatayı ve sorunu ele alıyor ve bunlardan biri “Oyun” bölümünün en üstüne yerleştirilerek, bu sorunun en üstte olduğunu bilmenizi sağlıyor. geliştiricilerin aklının başında. Düzeltme okur:

“C ve D penisleri artık bazı gityanki giysilerinin içinden geçmiyor.”

Pekala, Tyr’a teşekkürler! Demek istediğim, C ve D penisleri ısmarlama githyanki giysilerimin içinden geçmeye devam ederken Faerûn’un yanında nasıl bir şey yapacağım? Oh, ısmarlama githyanki kıyafetlerini görmedin mi? İşte biraz, Lae’zel’in izniyle.

Lae’zel’in her gün zırhının altında giydiği şey bu. Burada yaşanan sürtüşmeyi hayal bile edemiyorum.
Resim: Larian Stüdyoları

Video oyunlarındaki penisler harika çünkü her zaman bir şeyin içinden geçiyorlar. Birkaç yıl önce, Siberpunk 2077 henüz iyiye gitmemişti ama herkes hala bundan bahsediyordu çünkü esasen “Dick’s Out: The Game” idi. Conan Sürgünleri oyun sadece göğüslerinizin veya penisinizin boyutunu seçmenize izin vermekle kalmayıp aynı zamanda fizik motorunu cinsel organlarınıza uyguladığı için genital seçenekleriyle kötü bir üne kavuştu; başka öyleydi flop etrafında?

Gnome’lara tekrar iç çamaşırı giyme yeteneği de veren yama şimdi mevcut olmalı, bu yüzden oyun güncellemelerini açtığınızdan emin olun.

Tüm bunlar ne kadar komik olsa da, aslında cinsel organ seçenekleri hakkında söyleyecek ciddi bir şeyim var. Baldur Kapısı 3: gitmezler yeterince uzak. Penislerle, sadece sünnetli veya sünnetsiz, kasık kıllı veya kılsız varken, vulva seçenekleri çimen veya çıplak kaldırım, ne demek istediğimi anlarsanız.

Anlıyorum ki, katıksız boyutu ve değişkenliği ile Baldur Kapısı 3, geliştiriciler, oyunun seçeneklerini bir yerde kısmak zorunda kaldı. Ancak, Tiefling’inizin boynuzlarındaki renkli vurgulara kadar neredeyse her şeyi özelleştirebildiğiniz gibi, hurdanızı da özelleştirebilmelisiniz. tam gitmek istemiyorum Conan Sürgünleri kaydırıcılar ve benzerleri ile. Ama güzel olurdu onaylayan olsa bile BG3 cinsel organların daha fazla seçeneği vardı, örneğin genişlemiş klitorisli bir vulva veya kabarık labialı bir vulva, küçük penisler, büyük penisler ve hatta sadece skrotum seçeneği. Üstelik bu bir fantezi oyunu! Seçeneklerim neden bu kadar sıkıcı insan? dikenler nerede? Dişler nerede?

Baldur Kapısı 3‘ın karakter yaratıcısı, gerçekten kapsayıcı, çeşitliliğe sahip bir karakter yaratıcısı yaratmak için doğru yönde atılmış harika bir adımdır. Bu genital seçeneklerin bir cinsiyete bağlı olmaması gerçeği, kutlamaya değer. Umarım gelecekte bazı geliştiriciler bize The Goods’u vermek isterse, bize temel ekipman yerine sihirli silahlar vermeyi düşünürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir