Barbie dünya çapında gişede 1 milyar dolar kazanıyor

Barbie uluslararası bir milyar doları aşan hasılat yapan kadın yönetmenliğindeki diğer birkaç filme katılarak hedefi tutturan tek başına bir kadın yönetmenin ilk filmi: Dondurulmuş Ve Dondurulmuş II (her ikisi de Chris Buck ile birlikte Jennifer Lee tarafından yönetildi) ve Kaptan Marvel (Anna Boden ve Ryan Fleck’in ortak yönetmeni). Barbie IMDB’den Box Office Mojo’ya göre ABD’deki üçüncü haftasonunda 53 milyon dolar hasılat elde ederek hafta sonu gişe rekorunu kırdı ve yurt içi toplamını 459,4 milyon dolara çıkardı.

Warner Bros. Pictures yerel dağıtım başkanı Jeff Goldstein, “İçinde olmak için iyi bir kulüp,” dedi. Çeşitlilik.

“Orada gördüğümüz muazzam, ezici tepki, en başından beri bildiğimiz şeyi kanıtlıyor: ‘BarbieWarner Bros. Pictures yerel dağıtım başkanı Jeff Goldstein, ‘ ‘ sadece inanılmaz derecede özel bir film değil, aynı zamanda açıkça yılın değilse de yazın sinema olayı,’ dedi. Barbieaçılış hafta sonu.

Mattel’den daha fazlasını da bekleyebiliriz. Oyuncak üreticisi daha fazlasını kazmaya hevesli olacaktır. Barbiekataloğundan büyük başarılar. piyasaya sürülmeden önce Barbie, bu New Yorklu oyuncak şirketinin Hot Wheels’tan Uno’ya kadar her şeyi uyarlamayı düşündüğünü bildirdi.

Barbie başrolde Margot Robbie baş kahraman olarak yer alırken, Ryan Gosling’in rolü Ken.

6 Ağustos 2023 Güncellemesi: ekledi Barbie şu anda 1 milyar doları aşan en hızlı Warner Bros. Pictures filmi ve yurt içi hafta sonu kazançlarıyla ilgili ayrıntılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir