Belkin’in MagSafe özellikli müthiş 3’ü 1 arada şarj cihazı 23 $ indirimle satışta

Bir tane satın alabilecekken neden cihazlarınızı şarj etmek için üç farklı şarj cihazı satın alasınız? güzelliği bu MagSafe özellikli Belkin’in BoostCharge Pro 3’ü 1 arada Kablosuz Şarj Cihazıdoğrudan Belkin’den teklif koduyla satın aldığınızda 127,49 ABD dolarına (22 ABD doları indirim) satılmaktadır. ŞARJEF23.

Şu anda en sevdiğimiz manyetik şarj cihazlarımızdan biri olan BoostCharge Pro, kablosuz şarj kutusuna sahip MagSafe uyumlu iPhone’ları, Apple Saatleri ve AirPod’ları aynı anda şarj edebilen ağaç benzeri bir stand. Kullanışlı, dayanıklı cihaz, daha yeni Apple Watch Series 7, Series 8 ve Ultra tarafından sağlanan daha yüksek şarj hızlarının yanı sıra 15W MagSafe şarj hızları sunar. Ayrıca, telefonun ve saat şarj cihazlarının altında, yalnızca Apple’ın birinci sınıf kulaklıklarını değil, bir Android telefonu veya başka bir Qi özellikli cihazı tamamlamak için 5W şarj pedini kullanabileceğiniz yeterli alan sunar.

Bazı oldukça güçlü özelliklere sahip bir oyun dizüstü bilgisayarı için bir anlaşma arıyorsanız, Asus ROG Strix Skar 15 Newegg’de 2:00 ET’ye kadar veya muhtemelen tükenene kadar 1.449,99 $’a (750 $ indirim) satılıyor. 2022’nin ortalarında piyasaya sürülen 15,6 inçlik dizüstü bilgisayar, 1 TB SSD ve 16 GB RAM ile birlikte bir AMD Ryzen 9 5900HX işlemci ve GeForce RTX 3080 GPU’ya sahip. 40 serisi GPU’lara sahip daha yeni dizüstü bilgisayarlar piyasaya çıkarken, Strix Scar 15 bu fiyata çok iyi oyun özellikleri sunuyor. IPS ekranında yalnızca 1080p’ye kadar çözünürlüğü destekler, ancak 300Hz yenileme hızına çıkabildiği için hız için piksel ticareti yapar.

Bu aynı dizüstü bilgisayarın bu hafta başlarında kısa bir süre için Amazon’da 1.500 dolara düştüğünü gördük ve hızlı bir şekilde kapılıp stokları tükenmeden önce ve bugünün anlaşması biraz daha iyi, bu yüzden geçici olması mümkün. 2020 model incelememizi okuyun.

Kameraya bağlı kit, oyun kurulumunuzu eğlenceli renklerle aydınlatmanın yanı sıra sürükleyici bir unsur ekler. Işık şeridi ve birlikte verilen ışık çubukları, boyutları 24 ila 32 inç arasında değişen bir monitördeki renkleri eşleştirebilir, böylece gerçek oyunun içindeymişsiniz gibi hissettirir. Bu deneyim, önceden ayarlanmış dört oyun modu sayesinde sağlayabildiği harika efektlerle daha da artar. Örneğin, diğer arabalarla yarışıyorsanız, LED ışık çubuklarını daha küçük renk parçalarına bölen ve yukarı ve aşağı atımlı renk dalgaları gönderen bir yarış modunu etkinleştirebilirsiniz. Renkli önyargı aydınlatması, herhangi bir savaş istasyonuna harika bir katkı sağlar… kamera için monitörünüzün üzerinde biraz yer bırakmaya aldırış etmediğiniz sürece. İncelememizi okuyun.

İşte o kadar sık ​​görmediğimiz bir şey: popüler Jarvis Bambu Ayakta Çalışma Masası şimdi sadece birkaç hafta önce vurguladığımız zamandan bile daha ucuz. Şimdi 21 Mart’a kadar Fully, ayaklı masalarda, ergonomik sandalyelerde ve diğer ev ofis aksesuarlarında yüzde 30 indirim alıyor; bu, bambu kaplı ayaklı masasını taban boyutunda (24 x 30 inç) yalnızca 384,30 ABD Doları (164 ABD Doları indirim) karşılığında satın alabileceğiniz anlamına geliyor. .

Ayarlanabilir ayaklı masa 50 inç yüksekliğindedir ancak oturabilmeniz için hızlı bir şekilde alçaltılabilir ve çoğumuz arasında favoridir. Sınır. Oturma ve ayakta durma modları arasında geçiş yapma özelliği, uyanık kalmanıza yardımcı olabilir ve çalışırken bacaklarınızı esnetme şansı verir. Artı, meslektaşım Jay Peters’ın deneyimlediği gibi, sırt ağrısını hafifletmeye bile yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir