Bethesda oyunları GeForce Now’da yayınlanıyor

Bethesda’nın popüler Kıyamet, depremVe Wolfenstein Nvidia bir blog gönderisinde oyunların bu ay GeForce Now bulut oyun hizmetine gireceğini duyurdu. Nvidia, her franchise’daki belirli başlıkları açıklamasa da (gönderinin bir görüntüsünü alay etmesine rağmen) Wolfenstein: Yeni Düzen)düştüklerinde erişim elde etmek için Ultimate veya Priority üyeliğine sahip olmanız gerekir.

Yeni eklemeler, GeForce Now’da akış için mevcut olan ilk Bethesda oyunlarıdır ve Nvidia ile Bethesda’nın sahibi olan Microsoft arasında Xbox PC oyunlarını platforma getiren 10 yıllık bir anlaşmadan kaynaklanmaktadır. Microsoft anlaşmayı, Activision Blizzard’ı satın almaya yaklaştıkça düzenleyicileri yatıştırma çabalarının bir parçası olarak yaptı. Yeni Bethesda oyun eklemeleri, GeForce Now’ın abonelerin RTX 4080 sınıfı grafik kartlarını çalıştıran “SuperPOD” sunucularında uzaktan işlenen oyunları oynamasına izin veren yeni Ultimate katmanının Ocak ayında piyasaya sürülmesinden sonra geliyor.

GeForce Now Ultimate, Nvidia’nın Reflex özelliğini kullanan 240 fps seçeneğine ek olarak yerel 4K çözünürlüğe ve saniyede 120 kareye kadar oyun akışı yapmanızı sağlar. Ayrıca, donanımınız için yepyeni bir kart satın almanıza gerek kalmadan ışın izleme ve şirketin çerçeve enterpolasyonlu DLSS 3 AI teknolojisi gibi kaynak ağırlıklı özelliklerin keyfini çıkarmanızı mümkün kılar. İlk Kuzey Amerika SuperPOD sunumu, aşağıdaki şehirlerde bağlanabileceğiniz konumları içerir: Los Angeles; Dallas; Chicago; Atlanta; Montréal; Portland, Oregon; San José, Kaliforniya; Ashburn, Virjinya; ve Newark, New Jersey – altı Avrupalının yanı sıra.

GeForce Now’daki yeni Bethesda oyunlarının yanı sıra bugün aboneler, merakla beklenen oyunun tam sürümüne de erişebiliyor. Baldur Kapısı III, bu ay ise 41 kitap daha çıkıyor. GeForce Now’da oyunlara erişmeden önce oyunları gerçekten satın almanız gerekeceğini unutmayın.

İşte bu hafta çıkacak oyunlar:

Ve sonra bu ay:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir