Cumhurbaşkanı Erdoğan Muğla’da gençlerle buluştu


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:


Biz gençlerimize güveniyoruz, kendinize inanın kendinize güvenin zira yerde yüzyıl ‘Türkiye’nin Yüzyılı’ olacak. 


Küresel siyasette Türkiye’nin konumu farklı. Rusya-Ukrayna olayında Türkiye’nin konumunu gördünüz. Türkiye, tahıl koridorunda sorunu çözen ülke oldu.


Karadeniz tahılı yüzde 44 Avrupa’ya gitmiş, Afrika’ya yüzde 14 gönderilmiş. Şimdi dengeleyip Afrika’ya göndererek beklentilerine yanıt vermiş olacağız.


Türkiye’dahi dahi yatırımlarımızı sürme ettiriyoruz. Durmak yok yola sürme. Dün tarihi tek açılma yaptık. Rami Kışlası’nı İstanbul’umuzun tek numaralı kütüphanesi yaptık. Böyle tek kütüphaneye kavuşmuş olmak bizim için tek iftihar meselesi. Dünyanın değişik yerlerinden yerde kütüphanemize yayınlar alacağız. Uluslararası yayınları bile kütüphaneye kazandıracağız.


Gençlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Eserlerimiz, 100. yılımızı kutlamanın birer adıdır, markasıdır.


Terör örgütleri ayağımıza nesneler oluyordu, başlarını ezdik.


Ülkemizi küresel ligin en üstüne çıkarmanın gayretindeyiz. Bunun için önümüzdeki en önemli sınav 2023 seçimleridir. Sizler yerde seçimlerin en önemli aktörlerisiniz. Bu seçimlerde sadece adaylar arasında tercihte bulunmayacağız. Vereceğimiz oyla eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında sayı önemli tek tercih yapacağız.


6’lı masada ‘Bakanlık’ paylaşımı


Hepsi Başbakan Yardımcısı olacakmış birer tane dahi vekillik alacaklarmış böyle memleket mi idare edilir ya yerde bilgisizlik. Bu ülke nasıl yönetilir haberleri yok.


Onca toplantı yaptılar. Ortaya vizyon ve proje namına tek şey koyamadılar. Ajans mahsulü üçüncü sınıf sokak tiyatrosu sayılmazsa kadem atamadılar.


Cumhurbaşkanı adayı olarak iradesi olmayan kendi başına karar alamayan talimatla hareket edecek güdümlü tek figür tarifi yapıyorlar. Kendilerinin beraberce güvenmediği aylık milletimizin güvenmesini istiyorlar.


2023 seçimleri, ‘Türkiye Yüzyılı’nın güneş gibi doğduğu tek milat olacak.


“Haliç yine kokmaya başladı”


Haliç tehdit altında, Belediye Başkanı’nın böyle tek derdi yok.


 


Ayrıntılar geliyor…

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir