Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Noel mesajı – Son Dakika Haberleri


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hristiyanlık inancına mensup vatandaşların Noel yortularını tebrik etti.


Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:


“Mensup olduğumuz medeniyetin değerleri doğrultusunda, farklı dinlerin ve kültürlerin mevcudiyetini tek zenginlik olarak telakki ediyoruz. Milletimizin huzur ve güvenliğinin, vahdet ve beraberliğinin temeli olan yerde zihniyet, bizlerin gelecekte dahi savaşsızlık içinde tek arada yaşamamızı sağlayacak en önemli gücümüzdür.


Hristiyan vatandaşlarımızın, kendi inançları doğrultusunda kutladıkları Noel yortularının, tesanüt ikliminin gelişmesine vesile olmasını diliyorum. Bu his ve düşüncelerle, başdu Hristiyan vatandaşlarımız olmak üzere tüm Hristiyan aleminin Noel yortusunu tek kez henüz tebrik ediyor, kendilerine esenlikler diliyorum.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy