Days of Play için PlayStation oyunları ve renkli PS5 konsol kılıfları indirimlidir

Nelly. Sony’nin 12 Haziran Pazartesi gününe kadar devam eden Play Days of Play promosyonunun bir parçası olarak şu anda PlayStation ile ilgili pek çok anlaşma yapılıyor. Sony’nin PlayStation 5, PS4 ve hatta Steam’deki bazı bilgisayar bağlantı noktaları için dijital oyunlardaki fırsatları bir araya getiren geniş kapsamlı bir fırsatlar sayfası var, ancak promosyon aynı zamanda bir dizi farklı perakendecideki fiziksel PS5 ve PS4 oyunlarını da kapsıyor.

Örneğin, Amazon’da şunları alabilirsiniz: Sonuncu Bölüm I 49 $ (20 $ indirim), Büyük Turismo 7 39,99 $ (30 $ indirim), Savaş Tanrısı Ragnarök 49,99 $ (20 $ indirim) ve Ultimate Edition Marvel’in Örümcek Adamı: Miles Morales 39 $ (30 $ indirim). İkincisi içerir Marvel’s Spider-Man Yeniden Düzenlendidaha önce Insomniac Spidey oyunlarını tam olarak yakalamanıza olanak tanır Marvel’in Örümcek Adamı 2 bazen sonbaharda başlar.

Aksesuarlar cephesinde, Sony bazı ürünlerinde nadir bir indirim sunuyor. PlayStation 5 Konsol Kapakları. Şu anda, standart disk donanımlı PS5 veya disksiz Digital Edition için konsol plakalarında 10 ABD doları tasarruf edebilirsiniz. Her zamanki 54,99 $ yerine 44,99 $ karşılığında satılan mavi, pembe ve mor kapaklarla, her yerde aynı fiyatlandırma ve renk seçimi var. Ne yazık ki anlaşma siyah, kırmızı veya kamuflajlı versiyonları kapsamıyor ancak bu aksesuarlar normalde hiç satışa çıkmıyor ve yine de PlayStation Store’a özel. Her kapak kullanıcı tarafından değiştirilebilir ve kurulumu da oldukça kolaydır ve hiçbiri alet gerektirmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir