Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü sözleşmeli 121 personel alacak


Resmi Gazete’dahi yayımlanan ilana göre, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nün merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde istihdam yapılmak üzere koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, şoför, ahçı, bağ ve işyeri personeli alınacak.


Adayların 2022 KPSS (B) grubundan ön lisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3, ortaöğretim (lise ve dengi) mezunları için KPSSP94 puan türünden en rengi 60 ve henüz yüksek puan alması gerekiyor.


Başvurular sonrası en yüksek puandan başlanarak yapılacak sıralama neticesi alınacak sözleşmeli personel sayısı kadar namzet soylu olarak, üç katı kadar bile yedek namzet belirlenecek.


Başvurular 16 Ocak tarihinden itibaren 15 gün içerisinde “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” internet sitesi üzerinden alınacak.


Başvuru şartları ve aranan niteliklere ilişkin bilgiler “www.devtiyatro.gov.tr” internet sitesinde yer matlûp.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy