Elon Musk, savaşmak için Mark Zuckerberg’in evine geleceğini söyledi.

Mark Zuckerberg ve Elon Musk arasında önerilen kafes maçı artık olmayacağına göre Musk, Zuckerberg’in evinde dövüşmek için habersiz görüneceğini söylüyor.

Musk, “Bu akşam Palo Alto’daki Tesla FSD test sürüşü için arabadan @finkd’in evine gitmesini isteyeceğim.” gönderildi bugün X’te veya daha önce Twitter olarak adlandırılan hizmette. “Eğer şansımız yaver giderse ve Zuck benim 👅 gerçekten kapıyı açarsa, mücadele başlar!”

Görünüşe göre Zuckerberg bunlardan hiçbirine sahip değil.

Zuckerberg’in Meta sözcüsü Iska Saric, “Mark şu anda seyahat ediyor ve Palo Alto’da değil” dedi. Sınır. “Ayrıca Mark bu sporu ciddiye alıyor ve evine rastgele gelen biriyle dövüşmeyecek.”

Zuckerberg, haftalarca Musk’ın kafes maçları için bir tarih onaylamaması ve ardından ameliyat olması gerekebileceğini ve dövüşün UFC’nin katılımı olmadan Roma’da gerçekleşeceğini öne sürmesinin ardından kısa süre önce havlu attı. İtalyan hükümeti, bunun Roma’da gerçekleşeceğini hemen yalanladı ve düzenli olarak antrenman yapan ve jiujitsu turnuvalarında yarışan Zuckerberg, dövüşün profesyonelce organize edilmesi konusunda kararlıydı.

Zuckerberg kısa süre önce Musk’a bir kısa mesajda “Asla olmayacak bir şeyi abartmak istemiyorum, bu yüzden ya bunu yapacağınıza karar verip bir an önce yapmalısınız ya da devam etmeliyiz” dedi. doğal olarak internette yayınlandı. Musk daha sonra bugün Zuckerberg’in arka bahçesinde bir kavga teklif etti ve ona “belki de modern bir Bruce Lee’sin ve bir şekilde kazanacaksın” diyerek alay etti.

Musk, elbette, ilk önerdiği dövüşün şartlarını sürekli değiştirmenin Zuckerberg’i geri adım atması için baskı yapacağını bilmeliydi. Bu asla gerçekten savaşmakla ilgili değildi. Göğüs dövmek ve üssüne oynamakla ilgili. Zaten saçma olan bir hikayeyi alıp daha da saçma hale getirme işini Musk’a bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir