Elon Musk’ın ‘yasal faturanızı finanse edin’ tweet’i yepyeni bir saçmalıktır

Evet biliyorum O ikiyüzlülüğü umursamıyor – sadece dikkat çekmek için işin içinde ve sanırım bunu ona veriyorum! Ama bence bu tweet’in yepyeni bir BS seviyesi olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu neredeydi sınırsız yasal savunma fonu Elon Musk, bizzat tanıdığı bir adamın, işverenlerini Twitter’da eleştirdiği için yedi mühendisi kovduğunu gördüğünde?

Oh, bekle, tersten anladım! Elon Musk, o yedi mühendisi kovan adamdı. Bu o idi.

Şimdi, bunun olmadığını iddia edebilirsiniz. epeyce Musk için yeni bir ikiyüzlülük düzeyi çünkü o Ayrıca Twitter’ın tam olarak buna sahip olduğundan emin olmadan beş kısa ay önce Twitter’ın bir “lordlar ve köylüler sistemi” OLMAMASI gerektiğini öneren kişi. Twitter’ı botlardan kurtarmayı ve onu bir ifade özgürlüğü platformu ve halka açık bir şehir meydanı yapmayı vaat eden adamın tam tersi bir etkiye sahip olduğunu da fark edebilirsiniz.

Ancak, Twitter’daki 44 milyar dolarlık bahsinin tamamı gibi, bunların da tamamen Musk’ın derinliğini aşması ihtimalini saygıyla sunuyorum. Ama o gerçekten sadece unutmak Tweet’leri ve retweet’leri nedeniyle Eric Frohnhoefer, Sasha Solomon, Yao Yue, Nick Robinson-Wall, Jesse Feinman, Billy Becker ve Lana Nelson’ı kovdu, değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir