Emine Erdoğan’dan hastanede tedavi gören çocuklara karne tebriği


Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde oluşturulan sınıfta terbiye saha öğrencilerin karne törenine katıldığı anları paylaştı.


Erdoğan, paylaşımında, “Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde tedavi gören yavrularımızın karne coşkusunu yürekten paylaşıyor, her aylık şifa diliyorum. Hastanelerde tedavi gören çocuklarımızın eğitimlerinin aksamaması için gerekli tüm şartları sağlayan Milli Eğitim Bakanlığımızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.


 


Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde tedavi gören yavrularımızın karne coşkusunu yürekten paylaşıyor, her aylık şifa diliyorum.

Hastanelerde tedavi gören çocuklarımızın eğitimlerinin aksamaması için gerekli tüm şartları sağlayan Milli Eğitim Bakanlığımızı tebrik ediyorum. @tcmeb https://t.kobalt/aG5k7vIeJk


— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) January 20, 2023

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy