En yeni iPad Mini ve Google’ın Pixel 6A’sı haftanın favori fırsatlarımızın başında geliyor

Ah. 1 Nisan Şakası Günü. Yayıncıların beğendiği korkunç gün Sınır Gmail gelen kutumuza gelen her haber öyküsünü veya olası ipucunu ikinci kez tahmin etmek zorunda kalıyoruz. Neyse ki, anlaşmalar söz konusu olduğunda, işler genellikle tam olarak göründükleri gibidir. Bugünün indiriminden yararlanın Apple’ın altıncı nesil iPad Mini’sişu anda Wi-Fi ile 64 GB yapılandırmasında Amazon’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 399,99 $ (100 $ indirim) ile eşleşiyor.

Meslektaşım Dan Seifert kısa süre önce Apple’ın en yeni iPad Mini’sini okumak için en iyi tabletlerden biri olarak müjdeledi, ancak en son BookTok çılgınlığı ne olursa olsun onu yakmaktan çok daha fazlası için uygun (spoiler: hala Colleen Hoover). Yenilenen tablet, esasen iPad Air’in küçük boyutlu bir versiyonudur, ancak ikincisindeki 10,9 inçlik panelden daha kolay tutulan 8,3 inçlik bir ekrana sahiptir. Dahası, 2021 Mini bir USB-C bağlantı noktasına, hızlı bir A15 Bionic çipe ve ikinci nesil Apple Pencil ile uyumluluğa sahiptir – Apple’ın tablet serisindeki en ucuz model için söylenemeyecek bir şey.

Son birkaç hafta, Google’ın Pixel A-Serisi’nden (şimdi 79 $) Jabra’nın ultra güvenilir Elite 3’üne (şimdi 60 $’ın biraz altında) kadar her şeyde sağlam indirimler sunan kulaklık anlaşmalarıyla olgunlaştı. Bununla birlikte, şu anki 82 dolarlık indirimin Sony’nin WF-1000XM4’ü, onları Amazon ve Best Buy’da sadece 198 dolara düşüren, göze çarpıyor. XM4, kablosuz şarj, Bose’unkiyle neredeyse aynı olan gürültü engelleme ve orta-düşük frekanslarda keyif veren sıcak ses özelliklerine sahiptir. Artı, Sony artık bir dizi başka kablosuz kulaklıkla birlikte XM4’e çoklu nokta desteği sunduğuna göre, Sony’nin amiral gemisi modeliyle ilgili en büyük şikayetimiz resmi olarak ele alındı.

Google’ın Pixel 6A’sı şu anda 500 doların altında alabileceğiniz en iyi telefon.
Fotoğraf: Vjeran Paviç / The Mediazone

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Google Piksel 6A akıllı telefonlar dünyasındaki en iyi değerlerden biri olmaya devam ediyor ve şu anda Amazon, Target ve Best Buy’da tüm zamanların en düşük seviyesi olan 299 ABD Doları (150 ABD Doları indirim) karşılığında kilidi açılmış bir yapılandırmada alabileceğiniz bir değer. Dahası, ikinci perakendeci, cihazı özellikle AT&T, T-Mobile veya Verizon olmak üzere üç ana taşıyıcıdan birinde etkinleştirdiğinizde ek 50 $ indirim sunuyor.

Pixel 6A’yı çok ele aldık, çünkü Google sürekli indirim yapıyor! Android telefon, harika (biraz eski olsa da) bir kamera sistemine ve Google’ın son nesil amiral gemisi Pixel 6’da bulunan aynı Google Tensor işlemciye sahip olduğu göz önüne alındığında, paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Telefonun 6.1 inçlik ekranı da çoğumuza tam olarak doğru gelen hoş, samimi bir boyut. Elbette, Pixel 7A muhtemelen önümüzdeki ay Google I/O’da görücüye çıkacak, ancak 6A hala mevcut promosyon fiyatıyla değerli bir satın alma.

Sonos’un en yeni akıllı hoparlörü Era 100, bazıları için yeni varsayılan olabilir, ancak akıllı ev oyununa harika bir 249 $ düşürmeden girmek isteyenler için daha ucuz alternatifler var. Amazon’un dördüncü nesil Echo’su en iyi örnektir ve şu anda Amazon, Best Buy ve Target’ta 64,99 ABD Doları (25 ABD Doları indirim) karşılığında satılmaktadır.

Ses, üst düzey bir hoparlörle olabileceği kadar zengin veya ayrıntılı olmayacak, ancak en son Echo, biraz stereo ayrımı ve boyutuna göre takdire şayan bir bas ile dikkat çekici derecede sağlam geliyor. Ayrıca, sonbaharda gelen yeni bir OTA güncellemesi sayesinde Eero ağ Wi-Fi genişletici olarak hizmet etme yeteneğinin yanı sıra, Echo cihazlarıyla ilişkilendirmeye başladığımız tüm Alexa tabanlı akıllıları da içeriyor.

Güncelleme 1 Nisan 11:33 ET: Birinci nesil inReach Mini için Amazon’un fırsatı eklendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir