“Enerjideki bağımsızlık hikayesinin önemli aktörü sahneye çıkmak üzere”


Bakan Dönmez, sosyal medya hesabından, Sakarya Gaz Sahası’ndaki çalışmalara ilişkin videolu paylaşım yaptı.


Türkiye’nin enerjideki istiklâl hikayesinin en önemli aktörü sahneye ayrılmak üzere” sözleriyle yaptığı paylaşımda, çalışmalardaki ilerleme sürecini müfit Dönmez, sahadaki çalışmaların üç ana başlıkta tam hızla ilerlediği, kuyulardaki sondaj çalışmalarının yetişkin oranda bittiği sınamak verdi.


Deniz tabanındaki çalışmalarda ilerleme oranının yüzde 90’lar seviyesinde olduğunu söyleyen Dönmez, borazan hatlarının geçen yıl tamamlandığını hatırlattı.


Gazı işleyecek Filyos Doğalgaz İşleme Tesisi’nde dahi işlemlerin yetişkin kısmının tamamlandığını ifade fail Dönmez, yerde projenin Türkiye’dahi ‘enerjide istiklâl’ hikayesinin en önemli aktörlerinden akraba olduğuna vurgu yaptı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy