Epic, Unreal Tournament 3 X’i neden Steam’den kaldırdığını söylemeyecek

Epic Games teknoloji iletişim yöneticisi Brian Sharon, “Umarım iyisinizdir, ancak burada paylaşacak yeni bilgimiz yok,” dedi. Sınır.

Bu her zaman bir büyük ölçüde garip bir durum çünkü Epic reklamsız, DLC’siz, çapraz platform listeliyor Gerçek Olmayan Turnuva 3 X Steam’e hiçbir zaman kendi ayrı oyunu olarak eklenmedi. Bunun yerine, Epic görünüşe göre orijinal için listesini elden geçirdi. Gerçek Olmayan Turnuva 3 (2007’den itibaren!) bunun yerine yeni oyunun özelliklerini yansıtacak.

bu Gerçek Olmayan Turnuva 3 X sayfa, sadece bu haftaya kadar göründüğü şekliyle.
Sean Hollister / The Mediazone tarafından ekran görüntüsü

Aralık 2022’de Epic, oyunun varlığını onaylamadı veya reddetmedi ve bir hata, hack veya bug olup olmadığını bize söylemedi. Ancak, o sayfaya zımni bir onay gibi görünen bir satır ekledi: “Bu başlık şu anda mevcut değil ve gelecekte mevcut olacak. Bizi izlemeye devam edin!”

Şaşırtıcı bir şekilde, bu çizgi hala üzerinde duruyor. Gerçek Olmayan Turnuva 3 sayfa bugün. Hala “bizi izlemeye devam etmemiz” gerektiği anlamına mı geliyor? Gerçek Olmayan Turnuva 3 X? Veya en azından 2007 oyununun geri dönmesi için bizi izlemeye devam edin?

Belki de şirket, bu yazın oyun etkinlikleri süvari alayı için bir duyuru saklıyor ve hepsini taze yapmayı planlıyor. Belki de artık bir Steam oyunu değil, Epic Games Store’a özel bir oyundur. Ya da belki de öldü.

24 Aralık’ta SteamDB kayıtlarına göre oyun Steam Deck ile uyumlu olarak test edildi. Onu bir Steam Deck LAN partisinde barındırmanın eğlenceli olacağını düşünüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir