Evo 2023: nasıl (ve ne) izlenir

Dünyanın önde gelen dövüş oyunu turnuvası Evo 2023 bugün 13:00 ET’de başlayacak ve Pazar gecesine kadar sürecek. Bu yıl, birçok oyunla turnuvanın şimdiye kadarki en büyük yılı olacak. sokak dövüşçüsü 6, katılımcı sayısında tüm zamanların rekorunu kırdı. İster evinizden izleyin ister Las Vegas’ta yaşayın, işte Evo 2023’te ne zaman, nerede ve en önemlisi ne izleyeceğiniz.

Önceki yıllarda olduğu gibi, Evo’nun turnuvaları birkaç aşamaya ve Twitch / YouTube kanallarına bölünmüştür. Tipik olarak, bir oyunun birinci, ikinci ve üçüncü turları daha küçük aşamalardan yayınlanırken, bir oyunun finalleri ana sahnede yapılır ve ana Evo Twitch ve YouTube kanallarından yayınlanır. Programın tamamını burada görebilirsiniz.

Bu yıl öne çıkan oyunlar şunları içerir: Mortal Kombat 11 Ultimate, Melty Blood: Tip Lumina, Savaşçıların Kralı XV, Dragon Ball DövüşçüsüZ, Tekken 7, Nihai Marvel Capcom’a Karşı 3, Suçlu Teçhizat Çabasıve tabii ki ilk çıkışı sokak dövüşçüsü 6.

Cuma günü 13:00 ET’den başlayarak, sekiz ana oyundan herhangi birini izleyebilirsiniz, ancak Evo’nun dikkatini gelecek vaat eden indie dövüşçülere koyan özel bir endüstri vitrin etkinliğinin ana sahnesini izliyor olacağım. özellikle görmek için can atıyorum 5 Kuvvet Savaşçısıbu yılın başlarında GDC’de aşık olduğum bir oyun öne çıkan oyunlardan biri olacak.

Ayrıca görmeyi dört gözle bekliyorum Nihai Marvel Capcom’a Karşı 3 turnuva. Marvel Capcom’a Karşı dövüş oyunları tarihindeki en abartılı anlardan (ve memlerden) bazılarından sorumlu olan efsanevi bir dövüş oyunu serisidir. Ancak 2017 son yıldı. Marvel Capcom’a Karşı Oyun, Evo’da gösterildi ve 15 yıllık bir koşunun sonu oldu. Marvel Capcom’a Karşı‘in Evo aşamasına uzun zamandır beklenen dönüşü, Evo’nun dövüş oyunu topluluğundaki eski ama yine de sevilen oyunları öne çıkarmayı amaçlayan ilk gerileme turnuvasının izniyle geliyor.

kalitesi göz önüne alındığında, sadece hayal edebiliyorum UMVC3 yorum ve oyunun uzun süredir yokluğundan kaynaklanan birikmiş enerji, UMVC3 inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatacak.

Dövüş oyunları izlemeyi seviyorum. Takip etmesi yeterince kolay ve topluluğun bu oyunlara duyduğu katıksız sevgi, ekrandan doğrudan göğsünüze akıyor. Kalabalık bağırdığında sen de bağıracaksın. Ne zaman yorumcular Bağırın, muhtemelen yutturmaca kaynaklı felçten yarı ölü olacaksınız. Evo, izleyebileceğiniz en iyi rekabetçi oyunlardan biridir, bu yüzden bu hafta sonu onu yakaladığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir