Good Burger 2, bu yıl Paramount Plus’ı piyasaya sürecek

Resmiyet kazandı: Kenan Thompson ve Kel Mitchell bir yıl için yeniden bir araya gelecek İyi Burger bu yılın sonlarında Paramount Plus’ta çıkacak olan devam filmi. Çift haberi açıkladı bir bölüm sırasında Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi Cuma akşamı, yaz aylarında çekimlere başlayacaklarını belirterek.

İyi Burger 2 , aynı adlı kurgusal fast food restoranının günümüz versiyonunda geçiyor ve Thompson, Dexter Reed rolünü ve Mitchell, mağazanın komik bir şekilde kayıtsız kasiyeri Ed rolünü yeniden canlandırıyor. İşte filmin resmi özeti:

Dexter Reed, icatlarından biri daha başarısız olunca şansını kaybeder. Ed, Dex’i Good Burger’e kollarını açarak karşılar ve ona eski işini geri verir. Good Burger’de çalışan yeni bir ekiple Dex, tekrar ayağa kalkmak için bir plan yapar, ancak ne yazık ki Good Burger’in kaderini bir kez daha riske atar.

Orijinal İyi Burger Good Burger eskizinin bir yan ürünü olarak 1997’de prömiyerini yaptı. Hepsihem Thompson hem de Mitchell’in rol aldığı Nickelodeon komedi dizisi. Filmin açıklamasına bakılırsa, orijinal kadroda Linda Cardellini veya Sinbad gibi başka hiç kimse devam filmi için geri dönmeyecek gibi görünüyor.

Bir kısmını koruyacak İyi BurgerAncak Kevin Kopelow ve Heath Seifert gibi orijinal yazarları, devam filminin yazarları ve baş yapımcıları olarak görev yapacak. Bu arada Phil Traill Orta Ve Brooklyn Dokuz Dokuz yönlendirecek.

Bu, Thompson ve Mitchell’in kendi karakterlerini ilk kez yeniden canlandırmaları olmayacak. İyi Burger roller. İkili bir skeç sırasında yeniden bir araya geldi Jimmy Fallon Başrollü Bu Gece Gösterisi 2015 yılında Mitchell kısa ömürlü Ed rolünü üstlendi. Hepsi 2019’da prömiyeri yapılan yeniden başlatma. Thompson ve Mitchell, yoğun bir şekilde bir imada bulunuyorlar. İyi Burger o zamandan beri devam filmi ve geçen yıl bitmiş senaryoyla dalga geçti.

“Good Burger’da mükemmel müşteri hizmetinin doğmasından bu yana 25 yıldan biraz fazla zaman geçtiğine inanamıyorum!” Thompson bir açıklamada söylüyor. “Nesillerdir insanların aşık olduğu bir şeyin parçası olmak beni çok gururlandırdı ve şimdi her şeyin devam filmi üzerinde çalışmaya başladığı yere geri dönmek gerçeküstü!”

Orjinal seven biri olarak İyi Burger Ve Hepsi, Yeniden başlatma konusunda heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Paramount Plus’a abone olmayı düşüneceğim bir şey olup olmadığından emin değilim, özellikle hizmet yakında fiyatlarını yükselttiği için, ancak kararımı verene kadar ilk fragmanı bekleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir