Hakkari’de 56 kilogram uyuşturucu ele geçirildi


Milli Savunma Bakanlığı, Hakkari hudut hattında jandarma ile müşterek gerçekleştirilen taharri-tarama faaliyetlerinde 3 pamuk içerisinde 46 paket 47 kilo 500 gram toz eroin ve 8 kilo 500 gram metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildiğini duyurdu.


Açıklamada, “Terör örgütünün en yetişkin destekçisi olan uyuşturucu çetelerine tek vuruş henüz!” ifadelerine yer verildi.


 


Terör örgütünün en yetişkin destekçisi olan uyuşturucu çetelerine tek vuruş henüz!

Hakkâri hudut hattında @Jandarma ile müşterek gerçekleştirilen taharri-tarama faaliyetlerinde 3 pamuk içerisinde 46 paket 47.500 gram toz eroin ve 8.500 gram metamfetamin uyuşturucu madde ele geçirildi. pic.twitter.com/LGinw1OKHh


— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) January 10, 2023

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy