Hoş bir 120Hz ekrana sahip Samsung’un Galaxy A54 telefonu 100 $ indirimli

Samsung’un orta seviye uyuyan orta seviye Android telefonu satışta ve bugüne kadarki en düşük fiyatıyla eşleşiyor. bu Samsung Galaksi A54 5G Amazon’da siyah veya mor renkleriyle yalnızca 349,99 ABD Doları (100 ABD Doları indirimli), bir ay önceki Prime Day Lightning Deal fiyatıyla eşleşiyor.

A54, amiral gemisi Galaxy S23 modellerinden gelen bazı öne çıkan teknik özelliklere ve tasarım öğelerine sahip bir orta sınıf. En büyük gücü şüphesiz, büyük ve parlak olmasının yanı sıra süper pürüzsüz 120 Hz yenileme hızını da destekleyen mükemmel 6,4 inç 1080p OLED ekranıdır. Ekranın telefonunuzda sürekli etkileşimde bulunduğunuz şey olduğu düşünüldüğünde, bu tür bir fiyata bu kadar iyi bir panele sahip olmak harika. A54 ayrıca onu IP67 su ve toz direnci, oldukça büyük bir 5.000 mAh pil ve Samsung’un beş yıllık güvenlik güncellemeleri vaadiyle tamamlıyor.

Yüksek kaliteli bir PC oyun monitörü pazarındaysanız, gitmeniz gereken yol OLED’dir. Alienware korkunç bir şekilde adlandırılmış AW3423DWF 34 inç kavisli QD-OLED monitör Best Buy’da 899,99 $ (100 $ indirim) için satışta. 165 Hz’lik yüksek yenileme hızına, 3440 x 1440 çözünürlüğe ve derin siyahlar ve çarpıcı renk kontrastı gösteren QD-OLED panele sahip oldukça büyük bir ekrandır. Bu, kendisinden önce gelen 1.299,99 ABD doları tutarındaki Alienware AW3423DW’nin daha düşük maliyetli sürümü olsa da, DWF’nin daha düşük fiyatı için yalnızca bazı küçük fedakarlıkları var – Nvidia’nın G-Sync Ultimate özelliğinden yoksun ve bir adet daha az HDMI 2.0 bağlantı noktasına sahip. Ayrıca duvara monte edilmesi daha kolay olan daha ince bir tasarıma sahiptir ve bu, değerli masa alanı söz konusu olduğunda hayat kurtarıcı olabilir.

Muhtemelen yeni bir iPhone’a yaklaşık bir ay uzağız, bu nedenle, bunun için veya Apple’ın duyurabileceği başka herhangi bir şey için kullanabileceğiniz bir Apple dijital hediye kartı için bir anlaşma yapmanın tam zamanı. Eneba, kod kullandığınızda sırasıyla 83,15 ABD Doları veya 163,99 ABD Doları karşılığında 100 ABD Doları veya 200 ABD Doları değerinde Apple hediye kartları sunuyor. HugeiTunes 17 Ağustos 07:00 ET’den önce. 400 ABD dolarına kadar hediye kartı kredisi almak ve bu süreçte yaklaşık 72 ABD doları tasarruf etmek için bu anlaşmayı üst üste koyabilirsiniz. Beklenen iPhone 15 modellerinden birini erken benimseyen biri olmayı planlıyorsanız ve elinizden geldiğince tasarruf etmek istiyorsanız ya da Apple aboneliklerinizden birine aylarca devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir