İçişleri Bakanlığı taşra teşkilatına 300 uzman yardımcısı alacak


Resmi Gazete’dahi yayımlanan ilana göre, üniversitelerin farklı fakülte ve bölümlerinden mezun olanlar arasından 300 il planlama uzman yardımcısı alımı için başvurular, 30 Ocak ile 3 Şubat tarihleri arasında “www.icisleri.gov.tr” adresindeki “duyurular” bölümünde yayımlanacak link vasıtasıyla açınık-Devlet üzerinden elektronik ortamda yapılacak.


Başvuru süreci tamamlandıktan sonra ilan edilen her fakülte ve bölüm sayısına göre adayların KPSS puan türü ve bölüm tercihleri göz önünde bulundurularak, en yüksek puan saha adaydan başlamak üzere her saha için 4 katı kadar namzet belirlenecek.


Adaylar, 27 Şubat ile 17 Mart tarihleri arasında Ankara’bile sözlü giriş sınavına girecek.


Başvuru şartları ve aranan niteliklere ilişkin bilgilere İçişleri Bakanlığı’nın internet sitesinden ulaşılabilecek.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy