Kamuya 2218 personel alınacak – Son Dakika Haberleri


Resmi Gazete’dahi yayımlanan ilanlara göre, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığında terbiye-öğretim görecek, Jandarma Genel Komutanlığının muvazzaf/sözleşmeli (erkek/kadın) subay ve Sahil Güvenlik Komutanlığının sözleşmeli (erkek/kadın) subay ihtiyacına yönelik 468 askeri personel alınacak.


Jandarma Genel Komutanlığının muvazzaf/sözleşmeli (erkek/kadın) gedikli ve Sahil Güvenlik Komutanlığının sözleşmeli (erkek/kadın) gedikli ihtiyacına yönelik dahi 1680 askeri personel alımı yapılacak.


Başvuru şartları ve aranan niteliklere ilişkin bilgiler “www.jandarma.gov.tr” adresindeki referans kılavuzunda yer matlûp.


Adaylar başvurularını 15 Ocak’a kadar “https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris” adresi üzerinden gerçekleştirilecek.


Jandarma 11 sözleşmeli personel ve 29 memur matlûp


Jandarma Genel Komutanlığının karargahı ile tâbi vahdet ve kurumlarında istihdam yapılmak üzere 11 sözleşmeli personel ile 29 memur alımı yapılacak.


Başvurular 15 Ocak’a kadar “https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris” internet adresinden yapılabilecek. Başvuru şartları ve aranan niteliklere ilişkin bilgilere “www.jandarma.gov.tr” internet sitesinden ulaşılabilecek.


25 emek uzman yardımcısı istihdam edilecek


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözlü sınav ile 25 emek uzman yardımcısı matlûp.


Başvurular 9 Ocak ile 3 Şubat tarihleri arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresi üzerinden yapılacak.


Adayların 2021 ve 2022 yıllarında yapılan KPSS’nin tamlanan puan türlerinden en rengi 70 alması gerekiyor.


Danıştay Başkanlığı ise sözlü sınav ile 1 grafiker, 3 teknisyen ve 1 hizmetli matlûp. Başvurular 2-11 Ocak tarihleri arasında “https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr” adresinden gerçekleştirilecek.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Generated by Feedzy