Kratos, God of War Ragnarök’ün Yeni Game Plus modunda her şeye katlanır

New Game Plus sizi tüm silahlarınız, zırhlarınız ve büyülerinizle başlatır, ancak küçük bir sorunla: Hex veya Sonic okları veya Draupnir mızrağı olan alanlara, hikayede bu silahların kilidinin açılacağı bölüme ulaşmadan erişemezsiniz. . Bu biraz can sıkıcı çünkü Helheim’da gerekli ekipmanı aldıktan sonra o bölgelere geri dönmenin hiçbir yolu yoktu. Bu nedenle, oyunda ilerledikçe bu alanların kilidini açabilmek gerçekten güzel olurdu, ama eminim ki bu şekilde sıralamanın dışına çıkmak bazı oyun bozan aksaklıklara yol açardı. Çok kötü.

Fena olmayan şey, Kratos’un alacağı tüm yeni zırhlar, özellikle de Spartan zırhı. Kratos, Spartan zırhını kuşandığında #freethenipple’a ulaşır. Elbette, birinci seviyede kilitli, herhangi bir avantaj ve istatistik yok, esasen oyunda zekanız ve silahlarınız dışında hiçbir şey olmadan koşmanızı gerektiriyor ama… hmm, şu pektorallere bakın.

Resim: Sony Santa Monica Stüdyosu

Ancak, Kratos önemli miktarda zaman harcıyor. Ragnarök Olursa pek çok soruna neden olabilen dayanıklı Fimbulwinter, err… hassas ciltler açığa çıkar. Oyunun ilk sinemasında Kratos, sıcak görünümlü bir ayı pelerini giyiyor ve oyun başladıktan kısa bir süre sonra hemen kaybediyor. Santa Monica Studio’daki ekip, oyuna yeniden bir pelerin eklenmesi için yaygara koparan oyuncuları dinledi ve zorunlu kıldı. Şimdi Kratos, NG Plus’ı Kara Ayı Zırhı kuşanmış olarak başlatıyor.

New Game Plus’ın bir başka ilginç yönü de, tam olarak düşündüğünüz şeyi yapan yeni yük büyüleridir. Bir tür olumsuz etki ekleyen, savaşı çok daha zorlaştıran avantajlar. Vuruş yok gibi meydan okumalarla veya yalnızca şu tür oyunlara hükmeden temel silahlarla: Vahşi Nefes Ve Elden Yüzüğügeliştiricilerin, insanların oynaması için bu özellikleri ekleyerek bunu benimsediğini görmek güzel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir