Logitech’in yeni dizüstü bilgisayar sehpası ve klavyesi katlanarak sevimli küçük bir kutuya dönüşüyor

Logitech’in Casa Açılır Masası, şirketin günün sonunda kolayca katlanabilen temiz ve ergonomik bir masa düzeni sunmaya yönelik yeni girişimidir. 179 £ karşılığında (yaklaşık 227 $, ancak Logitech henüz ABD’de piyasaya sürüleceğini onaylamadı), dizüstü bilgisayar standının yanı sıra içine yerleştirilmiş bir kablosuz klavye ve izleme dörtgeni alıyorsunuz.

Aynı kurulumu farklı üreticilerin aksesuarlarıyla daha ucuza bir araya getirmek neredeyse kesinlikle daha ucuz olsa da, Casa Açılır Masanın çekiciliği, kullanılmadığında her şeyin ne kadar düzgün bir şekilde birbirine uymasıdır. “Casa Keys” kablosuz klavyeniz ve “Casa Touch” dokunmatik yüzeyiniz var ve bunlar günün sonunda her şeyi topladığınızda “Casa Book” dizüstü bilgisayar standına sığacak şekilde tasarlandı. Stand ayrıca, Logitech’in şarj kabloları veya sabit gibi şeylere uyduğunu söylediği ek bir depolama yuvası içerir.

Stand, paketlendikten sonra diğer estetik açıdan hoş şeylerin yanında rafınıza yerleştirilebilir.
Resim: Logitech

Casa Açılır Masa, İngiltere, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kırık beyaz, pembe ve yeşil / grafit renklerde mevcuttur. ABD de dahil olmak üzere daha geniş bir sürümün ne zaman sunulabileceğini görmek için Logitech ile görüştük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir