Mark Zuckerberg, Elon Musk savaşından ‘ilerleme zamanının’ geldiğini söyledi

Meta CEO’su Mark Zuckerberg bugün bir Threads gönderisinde Elon Musk’ın kafes dövüşü maskaralıklarından “harekete geçme zamanı” dedi. “Hepimiz Elon’un ciddi olmadığı konusunda hemfikiriz,” diye yazdı ve X’in (eski Twitter) sahibinin bir tarihi onaylamayı reddetmesinin ve “onun yerine arka bahçemde bir alıştırma turu yapma” teklifinin onun ne kadar ciddi olmadığını gösterdiğini ekledi. .

Bunu, bugün kullanıcı tarafından X’e gönderilen milyarderler arasındaki metin mesajlarının bir çift ekran görüntüsü takip etti. DogeDesigner ve sonra, Musk’ın kendisi. İplik, Musk’ın önümüzdeki hafta Zuckerberg’in evinde bir “antrenman maçı” teklif ettiğini gösterdi ve Zuckerberg, Musk’a “gerçek bir MMA dövüşü” istiyorsa kendi başına antrenman yapması ve “rekabet etmeye hazır olduğunda” Zuck’a haber vermesi gerektiğini söyleyerek yanıt verdi. ”

Zuckerberg daha önce kavga çıkacaksa “benden duyacaksınız” şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Başka bir deyişle burada daha fazla oyalanmamıza gerek yok. En azından şimdilik. Bu ikisiyle asla bilemezsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir