NFL RedZone, NFL Plus’a geliyor

NFL’nin, takımlar gol atmak üzereyken önemli anları ve önemli anları sergilemek için oyundan oyuna atlayan mükemmel deneme programı NFL RedZone, NFL Plus abonelik hizmetine geliyor. Tam bir sürpriz olmadı: RedZone sunucusu Scott Hanson Çarşamba günü duyuruyla dalga geçti. NFL Network ayrıca aboneler için bir ayrıcalık olarak ekleniyor.

NFL Plus, geçen yıl iki katmanla piyasaya sürüldü: NFL Plus ve daha pahalı olan NFL Plus Premium, oyun tekrarlarını izleme olanağı eklendi. Bununla birlikte, hizmetle ilgili önemli bir uyarı, yerel ve prime time normal sezon ve sezon sonrası maçlarını bir tabletten (TV’niz gibi) daha büyük bir şeyde izleyemeyeceğinizdir; yeni 14,6 inç Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. Bununla birlikte, NFL Media’nın kıdemli Başkan Yardımcısı David Jurenka, medyayla yaptığı bir brifingde, NFL Network ve NFL RedZone gibi şeyleri “tüm cihazlarda” izleyebileceğinizi söyledi.

Bu, insanların bir kablo aboneliği olmadan NFL Network ve NFL RedZone’a ilk kez sahip olmaları olacak. Ancak RedZone, yalnızca Premium katmanında bir ayrıcalık olarak sunulacaktır. Her iki seviyenin de fiyatı artıyor: NFL Plus, ayda 4,99 ABD Doları / yıllık 39,99 ABD Doları’ndan ayda 6,99 ABD Doları / yıllık 49,99 ABD Doları’na yükselirken, Premium aylık 9,99 ABD Doları’ndan aylık 14,99 ABD Doları / yıllık 99,99 ABD Doları’na yükseliyor. / yılda 79,99 dolar. Jurenka brifingde NFL’nin hizmet için bir orijinal içerik listesi geliştirdiğini söyledi.

NFL ayrıca başka bir büyük değişikliğe hazırlanıyor: YouTube’da NFL Sunday Ticket’in yer aldığı ilk sezon. Google’ın sahip olduğu video platformu, DirecTV’nin sözleşmesi geçen sezonun sonunda sona erdikten sonra, abonelerin Pazar günleri pazarda olmayan maçları izlemelerine olanak tanıyan büyük yayın paketinin yeni evi oldu.

Güncelleme 10 Ağustos 15:48 ET: NFL’nin NFL Plus için orijinal içerik geliştirdiği eklendi.

Düzeltme 10 Ağustos 15:48 ET: NFL Plus’ta yalnızca canlı yerel ve primetime normal sezon ve sezon sonrası maçlar, ilk başta bildirdiğimiz gibi tüm içeriğe değil, telefonlara ve tabletlere özel olacaktır. Hata için üzgünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir