Nintendo Switch için Star Wars: KOTOR II Restored Content DLC’si iptal edildi

Nintendo Switch bağlantı noktası Star Wars: Eski Cumhuriyet Şövalyeleri II geliştirici Aspyr Media’nın lansman sırasında vaat ettiği ücretsiz Geri Yüklenen İçerik DLC’sini almıyorsa, şirket dün geç saatlerde Twitter’da duyurdu. Bunun yerine stüdyo, Aspyr’in destek sayfası aracılığıyla yapılabileceğini söylediği (nasıl olduğunu belirtmese de) oyunu satın alan herkes için ücretsiz Star Wars oyun anahtarlarından oluşan bir teselli ödülü sunuyor.

Özür oyunları orijinali içerir KOTOR Anahtar bağlantı noktası, KOTOR 2 Steam’de, Star Wars: Bölüm I Yarışçı, Star Wars: The Force Unleashed, ve diğerleri.

Geri Yüklenen İçerik DLC’si, bazıları oyunun yayınlanan haliyle eksik olduğunu düşündüğünden, oyunun orijinal sürümünden kesilen kısımlarını içeren hayran yapımı bir mod olarak başladı.

Aspyr’s Switch bağlantı noktası KOTOR 2 lansmanda bir şekilde daha da az eksiksizdi. Mesela, oyunu gerçekten yenemezsin. Geliştirici, sorunun farkında olduğunu kabul etti ve ertesi ay bir düzeltme yayınladı. Aspyr’ın ana şirketi Embracer Group, Lucasfilm ve Sony ile yapılan bir demoda bu kusurlu uygulama ve kötü bir gösterimin ardından, ilkinin bağlantı noktasını karıştırdı. Eski Cumhuriyet Şövalyeleri “kalite çıtasının başlık için ihtiyacımız olan yerde olmasını sağlama” arzusunu gerekçe göstererek oyunu Sabre Interactive’e devretti.

Daha fazla bilgi için Aspyr’e ulaştık ve bir yanıt alırsak durumu güncelleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir