Paradox, Sims rakibi Life by You’yu ortaya koyuyor

benziyor Simler biraz rekabet oluyor. Ayın başlarında alay edildiği gibi, Paradox adında yakında çıkacak bir oyun ortaya çıkardı. Seninle Yaşam bugün, daha önce her ikisinde de önemli rollere sahip olan Rod Humble tarafından yönetilen bir yaşam simülasyonu oyunu. Simler bayilik ve İkinci hayat. Oyun, 12 Eylül’de PC’de Steam ve Epic Games Store üzerinden erken erişimde olacak.

üzerinde geliştirme Seninle Yaşam Paradox Tectonic adlı yeni bir dahili stüdyo tarafından yönetiliyor ve şirkete göre oyun, “oyuncuların her şeyin özelleştirilebilir olduğu açık bir oyun dünyasında yarattıkları insanların hayatlarını tasarlamasına ve yaşamasına izin verecek.” Esasen, kulağa çok benziyor Simler ancak özelleştirme için daha fazla yolla. Oyun ayrıca “yükleme ekranları olmadan” açık bir dünya olarak tanımlanıyor.

Mod desteğinin yanı sıra karakterler ve dünyanın kendisi için standart oluşturma araçlarına ek olarak, özelleştirmeye yönelik bu odaklanma aynı zamanda “her gerçek dil konuşmasının insanınızın benzersiz durumuna göre oluşturulduğu” “gerçek dil” konuşmalarını da içerir. Oyun içinde kendi konuşmalarınızı bile oluşturabilirsiniz.” Bu, dünyanın ikonik bir parçası haline gelen anlamsız Simlish dilinden büyük bir değişimdir. Simler franchise.

Aşağıdaki galeride oyuna ve bazı oluşturma araçlarına erken bir göz atabilirsiniz:

Seninle Yaşam yaşam simülasyonu türünü modern tarz, gerçek dil konuşması ve benzeri görülmemiş ifade özgürlüğü ile geliştiriyor” Humble yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Oyunun kapsamlı özelleştirme araçları, benzersiz düzeyde hikaye anlatımına olanak tanıyor ve bu yaz erken erişime giren oyuncuların ortaya çıkaracakları kreasyonları görmek için sabırsızlanıyorum.”

Kulağa benziyor Seninle Yaşam benzer şekilde açık olacak ve Paradox erken erişim dönemini “ekip oyunu tam sürüme getirirken topluluğun geri bildiriminin öncelikleri, içerik fikirlerini ve geliştirmeyi etkileyeceği paylaşılan bir deneyim” olarak tanımlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir