Paramount Plus ve Showtime akışı, yeni aboneler için yüzde 50 indirimli

Paramount Plus, önümüzdeki ayın sonunda bir fiyat artışı alıyor olabilir, ancak bu olmadan önce, bir abonelikte yüzde 50 tasarruf edebilir ve 90 gün boyunca alem yapabilirsiniz. Yeni aboneler paramount artı akış hizmetini üç ay boyunca ayda 5,99 ABD Doları (6 ABD Doları indirim) karşılığında Showtime ile bir paket halinde alabilir. Promosyon 4 Haziran’a kadar devam edecek ve otomatik yenilemenin tam fiyattan başlamasını istemiyorsanız muhtemelen üç ay dolmadan iptal etmek isteyeceksiniz.

Bu zaman aralığında ne yayınlayacağınızı merak ediyorsanız, yakın zamanda yayınlanan Zindanlar ve Ejderhalar film, Top Gun: MaverickShowtime’s gibi dramalar milyarlarcagibi çizgi filmler Pençe devriyesi (çocuklar için) ve Süngerbob karepantolon (kalbindeki çocuklar için). Ve eğer bir spor hayranıysanız, 10 Haziran’da NFL maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi finali var.

Bir Apple Hava Etiketi bir çantayı veya anahtar setini kaybetmeniz durumunda biraz içinizin rahat olmasına yardımcı olabilir ve şu anda Walmart ve Amazon’da 87 $ (12 $ indirim) karşılığında bunlardan dört paket alabilirsiniz. Tile gibi diğer izleyiciler birden çok platformda kullanılabilirken, AirTag’ler yalnızca iPhone’lar ve iPad’lerle kullanım içindir, ancak bu kısıtlamanın ödünleşimi, Apple’ın işletim sistemine sıkı bir entegrasyondur – AirTag’inizden uzaklaştığınızda sizi hızlı bir şekilde uyarır ve yardımcı olur izini sürersin. Bu küçük şeyler, check-in işlemi yapılan bagajınızın atlıkarıncaya hemen ulaşmaması durumunda nerede olduğunu bilmek için uçarken cankurtaran gibi hissedebilir.

Sadece ihtiyacınız yoksa veya kullanmayacaksanız satın almayın, çünkü bu, Dünya Günü’nün tüm amacına biraz aykırıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir