Pixel Tablet ve Pixel 7 telefonlar, indirimdeki Google gadget’larından yalnızca birkaçıdır

Açıklanamayan bir nedenle, Google bu hafta ürünlerinde indirim yapıyor ve diğer perakendeciler fiyatlarını eşleştirerek not alıyor. Belki Google’ın yaklaşan 25. yıl dönümüyle bir ilgisi vardır, ancak yalnızca son birkaç gün içinde, yeni Google Pixel Tablet’te ilk dikkate değer indirimi ve hatta Google Pixel 7A’da tüm zamanların en düşük fiyatını gördük.

Her anlaşmayı ayrı blog gönderilerinde vurgulamak yerine, hepsini burada toplayarak herkesin hayatını kolaylaştıracağımızı düşündük. Bu satışların ne zaman sona ereceği veya teknoloji devinin doğum günü yaklaşırken daha da iyileşip iyileşmeyeceği hakkında hiçbir fikrimiz yok, ancak şimdilik, şu anda mevcut olan en iyi Google gadget fırsatları burada.

Google Piksel Tablet

İlk olarak, yeni ürünlerde ilk indirimin geldiğini görüyoruz. Google Piksel Tablet. Normalde 499 $, şu anda 128 GB depolama alanına sahip tableti Amazon, Best Buy ve Google’dan 439 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

İncelememizde de belirttiğimiz gibi, tablet iyi yapılmış bir eğlence cihazı ve hızlı bir performans sergiliyor. Geniş görüş açılarıyla keskin olan 11 inç LCD ekranı sayesinde özellikle video izlemek veya oyun oynamak için çok uygundur. Manyetik şarj yuvası ve hoparlörleriyle tablet, müzik çalmak ve diğer uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için kullanabileceğiniz akıllı bir ekran olarak da kullanılabilir.

Kuşkusuz, sıkışık 16:10 en boy oranı, okuma için en iyisi olmadığı anlamına geliyor ve pil ömrü beklentilerimizin altında kaldı. Yine de boş zamanınızda oynayabileceğiniz ve Google’ın ekosisteminde zaten yerleşik olan bir tablet arıyorsanız, Google Pixel Tablet tam size göre.

Google Pixel Tablet incelememizi okuyun.
Koyu yeşil ve kirli beyaz Pixel Tablet.Koyu yeşil ve kirli beyaz Pixel Tablet.

Google’ın 11 inçlik Pixel Tablet’i, Pixel 7 serisinde bulunan aynı Tensor G2 çipini kullanıyor. Ayrıca manyetik bir şarj yuvası ile birlikte gelir, böylece onu fiili bir akıllı ekran olarak kullanabilirsiniz.

Google Piksel 7 serisi

Alternatif olarak, yeni ve kilidi açılmış bir akıllı telefon arıyorsanız, Google ve diğer satıcılar Pixel 7 serisinin tamamında indirim yapıyor. 6.1 inç Piksel 7Aörneğin, Amazon, Best Buy ve Google’da tüm zamanların en düşük fiyatı olan 444$’a (55$ indirim) düştü.

Google Pixel 7A incelememizi okuyun.
Ana ekranı gösteren bir masa üzerinde dik duran Google Pixel 7A.Ana ekranı gösteren bir masa üzerinde dik duran Google Pixel 7A.

Pixel 7A, kablosuz şarj ve toza ve suya dayanıklılık için IP67 derecesi dahil olmak üzere yaklaşık 500 ABD dolarına bulması zor olan çeşitli özellikler içerir. Sınıfındaki en ucuz telefon değil ama mesafe kat etmek için en uygun telefon.

6.3 inç gibi Piksel 7, orta seviye Pixel 7A, 90z yenileme hızı ve kablosuz şarj desteği sunar. Ancak, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun sunduğu üçlü kamera dizisinden ve daha güçlü su geçirmezlikten yoksundur. Bunlar arzu ettiğiniz özelliklerse, Pixel 7’yi Amazon, Best Buy ve Google’dan 449 $ (150 $ indirim) karşılığında satın alabilirsiniz.

Alternatif olarak, 6,7 inç satın alabilirsiniz. Piksel 7 Pro Amazon, Best Buy ve Google’da 699 $ (200 $ indirim) için satışta. Pixel 7 gibi, Pixel 7 Pro da üçlü bir kamera dizisi sunar, ancak 120Hz yenileme hızıyla birlikte 48mp telefoto lens eklenir.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro incelememizi okuyun.

Google Pixel 7, Pixel’in standart modelini Google’ın ikinci nesil Tensor CPU’su ve yükseltilmiş bir ultra geniş kamera ile yükseltir.

Pixel 7 Pro, güvenilir bir şekilde iyi bir kamera sistemi, harika günlük performans ve Google’ın özel yonga seti sayesinde birkaç akıllı ekstra içerir. Hepsinden iyisi, ortalama üst düzey amiral gemisinden biraz daha ucuza mal oluyor.

Google Pixel kablosuz kulaklıklar

İyi bir çift gürültü önleyici kablosuz kulaklık arıyorsanız, şu ürünü de satın alabilirsiniz: Google Piksel Tomurcukları Pro Amazon, Walmart ve Best Buy’dan yaklaşık 139 $ (60 $ indirim). Mükemmel sesin yanı sıra bu kulaklıklar uzun ömürlü ve rahattır. Ayrıca çok noktalı Bluetooth bağlantısı sunarlar ve Pixel telefon kullanıcıları kafa takip eden uzamsal ses desteğinden yararlanabilirler.

Google Pixel Buds Pro'nun mor arka planlı şeffaf bir stand üzerinde çekilmiş bir fotoğrafı.Google Pixel Buds Pro'nun mor arka planlı şeffaf bir stand üzerinde çekilmiş bir fotoğrafı.

Google’ın Pixel Buds Pro’su, şirketin aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ilk kulaklıklarıdır. Etkileyici sesi, harika pil ömrünü ve iyi konforu bir araya getiriyorlar – hepsi de önceki modellerin bağlantı sorunları olmadan.

Gürültü gidermeye ihtiyacınız yoksa, Google Pixel Buds A-Serisi ayrıca Amazon, Best Buy ve Google’dan yaklaşık 59 $ (40 $ indirim) karşılığında satılmaktadır. Fiyatlarına göre tomurcuklar iyi ses ve sesli arama kalitesi sunar. Kablosuz şarj yoktur, ancak suya ve tere dayanıklılık için IPX4 derecesi ve Google Asistan desteği gibi yararlı özellikler vardır.

Google Pixel Buds A Serisi incelememizi okuyun.

Pixel Buds A-Serisi, 100 doların altında bir fiyata iyi bir konfor, etkileyici ses kalitesi ve eller serbest Google Asistan ses kontrolleri sunar.

Google Piksel İzleme

Bu sonbaharda yeni bir Google Pixel Watch 2 görebiliriz, ancak bekleyemezseniz, şu anda 60 $ indirimli olan birinci nesil model harika bir seçenek. Şu anda, Wi-Fi özellikli satın alabilirsiniz Google Piksel İzleme Amazon, Best Buy ve Wellbots’tan 289,99 dolara satışta.

Android akıllı saat, Fitbit’in FDA onaylı bir EKG de dahil olmak üzere tüm mükemmel sağlık izleme özellikleriyle birlikte gelir. Rakiplerinin aksine, genel olarak şık bir görünüm için güzel bir kubbeli ekrana da sahiptir. Doğal olarak, bir Google cihazı olarak Google Asistan, YouTube Müzik, Google Haritalar ve diğer Google merkezli özellikler için destekle birlikte gelir.

Google Pixel Watch incelememizi okuyun.

Google’ın ilk şirket içi akıllı saati, güzel bir kubbeli ekrana ve sağlık takibi için yerel Fitbit entegrasyonuna sahiptir. 41 mm giyilebilir cihaz, altı aylık Fitbit Premium ve üç aylık YouTube Music ile birlikte gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir