Pokémon Scarlet ve Violet’in DLC’sinin çıkış tarihi ve bir sürü yeni canavarı var

Aylarca herkesin tam olarak ne zaman olduğunu tahmin etmesinden sonra Pokémon Kızıl Ve Menekşe‘in iki parçalı DLC’si nihayet Nintendo Switch’e çıkacaktı, ilk yarısı Sıfır Bölgesinin Gizli Hazinesi sonunda bir çıkış tarihi var.

Bugünkü Pokémon Presents akışı sırasında The Pokémon Company, deniz mavisi maskesiilk yarısı kırmızı Ve Menekşe13 Eylül’de piyasaya sürülecek olan DLC’nin ana DLC’si, birçok yeni pokemonun yanı sıra bir dizi yeni oynanış özelliği sunacak. DLC için yeni bir fragman, oyuncuların Kitakami’nin efsanevi üçlüsü olan Loyal Three’yi ve yeni maskeli efsanevi canavar Ogerpon’u kutlayan yerel bir festivale denk gelen ortak bir okul gezisinin parçası olarak Kitakami diyarına nasıl seyahat edeceklerini ayrıntılarıyla anlatıyor.

Fragman aynı zamanda nasıl deniz mavisi maskesi Fotoğraf odaklı yan görevleri, oyuncuları Kitakami’nin vahşi doğasında vahşi pokémon fotoğrafları çekmeye gönderen fotoğrafçı Perrin gibi yeni karakterleri ve oyuncuların oyunun yerleşik yapısıyla daha geniş açılardan özçekimler yapmasına olanak tanıyan Roto-stick gibi özellikleri tanıtacak. kameralı telefonlarda. İlginç bir şekilde, fragman ayrıca Kitakami’nin, Paldea’da bulunamayan eski nesillerden çeşitli vahşi pokémonlara ve Dipplin gibi tamamen yeni yaratıklara nasıl ev sahipliği yaptığını da açıklıyor. bir ejderha tipi olmak.

Fragman, Dipplin’in nasıl elde edilebileceğiyle ilgili ayrıntılara girmese de, türün yeni eğitmen Kieran’ın favorisi olduğunu açıkça ortaya koyuyor – Blueberry Academy’de tanışacağınız birçok öğrenciden biri. ikinci yarısında rol Pokémon Kızıl Ve MenekşeDLC’si. İndigo Disk okyanusta bir yerde bulunan, kısmen suyun altında kalan ve farklı pokemon türleriyle dolu çok sayıda yapay biyoma ev sahipliği yapan Blueberry Academy’de değişim öğrencisi olan eğitmenleri takip edecekler. Oyuncular keşfetmedikleri zamanlarda, okulun savaş sıralama sistemi olan Blueberry Academy’nin BB Ligi’ni ve onun benzersiz Elite Four eğitmen dörtlüsüyle mücadele edebilecekler.

Elite Four üyelerinden birinin Duraludon’un yeni evrimleşmiş bir formunu ve Raikou ve Cobalion’un Paradox formları gibi görünen şeylerin ortaya çıkışını görmek ne kadar ilginç olsa da, daha da umut verici olan şey, fragmanın Elite Four’dan bazılarının denemeler, efsanevi sürüş pokémonunuzu tam uçuş gibi “gizli güçlerin” kilidini açmaya zorlayacak. özellik yapabilir kırmızı Ve Menekşe Gelecekteki bir güncellemede oyunun geri kalanında çalıştıysa çok farklı oynayın ve bu, Nintendo’nun DLC ile hedefinin bir parçası gibi görünüyor.

Tüm bu yeni değişikliklerin sonuçlanıp sonuçlanmayacağı henüz belli değil. Pokémon Kızıl Ve Menekşe piyasaya çıktıklarından daha güçlü hissediyorlar, ancak Pokémon Company’nin en azından oyunları insanların radarında tutmaya çalıştığı açık. Farklı deniz mavisi maskesi, İndigo Disk henüz bir çıkış tarihi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir