Roblox, tamamen Roblox ile ilgili bir Roblox içi kariyer merkezi yapar

Roblox, içinde sanal bir kariyer merkezi oluşturdu roblox Bir blog gönderisine göre, insanların metaverse platformu hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri, şirketteki röportajlara hazırlanabilecekleri ve Roblox tarafından düzenlenen etkinliklere katılabilecekleri yer. Roblox, gelecekte bazı ilk görüşmelerin doğrudan deneyimde gerçekleşeceğini söylüyor.

Ayrıca yazının en üstüne yerleştirdiğim bu videoda nasıl göründüğü hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Klipte bir dış ses, “Burada çalışmanın nasıl bir şey olduğunu ve insan ilişkilerinin ve iletişiminin geleceğini şekillendirmede bize nasıl katılabileceğinizi göreceksiniz” diyor. Bu deneyimde lobi (şirketin değerlerini içeren plaketlerle), kütüphane, oditoryum, boba kafe ve daha fazlası gibi yerlere gidebilirsiniz.

Bu makaleyi yazarken kısa bir süre ziyaret ettim ve diğer oyuncularla dolup taşıyordu, ancak görünüşe göre çoğu kariyer odaklı ciddi bir iş yapmıyor ve ortalıkta koşuşturuyordu. Yine de, Roblox’un şirketi sergilemek için kendi uygulamasında neden bir alan açtığını anlayabiliyorum ve bu, özellikle daha önce bulunmuş olanlar olmak üzere genç insanlar için bir yol olabilir. roblox bir sıçrama yapmak için yıllarca roblox bir Roblox çalışanına oyuncu veya içerik oluşturucu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir