Sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus için nereden ön sipariş verilir Sarı iPhone 14 ve iPhone 14 Plus: nasıl ön sipariş verilir

Apple’ın iPhone 14 serisi çok daha parlak hale geldi. Geçen baharda olduğu gibi, teknoloji devi kısa süre önce en yeni akıllı telefonlarının artık yeni bir renkle geleceğini duyurdu: sarı. Parlak renk grubu, Apple’ın geçen yıl yeşil renk grubunu piyasaya sürdüğü Pro modellerinde değil, yalnızca iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ta mevcut olacak.

Yeni görünüm dışında telefonlar herhangi bir değişiklikle gelmiyor. Hala aynı A15 Bionic yonga setini ve araba kazası tespiti ve Uydu üzerinden Acil SOS gibi daha yeni özellikleri içeren özellik setini sunuyorlar. iPhone 14 Plus, 6,7 inçlik ekranı ve daha uzun pil ömrü ile ikisinden daha büyük olmaya devam ediyor. Telefonlar biraz daha canlı ve Apple’ın siyah, mavi, mor, beyaz ve kırmızı gibi diğer renk tonlarına katılıyor.

14 Mart’a kadar satışa sunulmayacak olsalar da, Apple’dan ve aşağıda listelediğimiz diğer perakendecilerden hardal sarısı telefonlar için ön sipariş verebilirsiniz. Hatta bazı operatörler, burada ayrıntılı olarak açıkladığımız yeni cihazda tasarruf etmenin yollarını bile sunuyor.

Şu anda, Apple’dan kilidi açılmış sarı iPhone 14’ü 799 dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş verebilirsiniz. 128GB modeli size 799$, 256GB ve 512GB modelleri ise sırasıyla 899$ ve 1.099$ verecek. Ayrıca sarı iPhone 14’ü bir taşıyıcıya kilitlenmiş olsa da çeşitli satıcılardan ön sipariş verebilirsiniz. Verizon ve T-Mobile müşterileri telefonu Best Buy’da rezerve edebilirken, AT&T müşterileri telefonu Best Buy, Target ve Walmart’tan ön sipariş verebilir.

Sarı iPhone 14 Plus, kilitlenmemiş, 128 GB’lık bir konfigürasyonda Apple’da 899 dolardan başlıyor. iPhone 14’te olduğu gibi, çeşitli perakendeciler iPhone 14 Plus’ı da bir taşıyıcıya kilitlenmiş olarak satıyorlar. Verizon, AT&T ve T-Mobile müşterileri, telefonu Best Buy’da ön sipariş verebilir; ancak, yalnızca AT&T müşterileri bunu Target ve Walmart’ta ön sipariş verebilir. Ayrıca, yukarıda bahsedilen mağazalardan herhangi birinden 999 ABD Doları karşılığında 256 GB depolama veya 1.199 ABD Doları karşılığında 512 GB depolama alanı ile rezerve edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir