Shortwave’in Google Gelen Kutusu halefi artık Android’de mevcut

iOS ve web için bir e-posta uygulaması olan ve Google Inbox’ın manevi halefi olarak hizmet veren Shortwave, 18 aylık beta testinin ardından Android cihazlara tamamen ulaştı. Shortwave’in 1.0 sürümü Google Play aracılığıyla indirilebilir. Temel sürümün kullanımı ücretsizdir, ancak premium özelliklerin kilidini açmak için aylık 9 ABD doları abonelik ödemeniz gerekir.

Shortwave, bir grup eski Google çalışanı tarafından, Google’ın 2019’da yenilikçi Gmail alternatifini kapatmasının ardından kalan boşluğu doldurmak için özel olarak geliştirildi. Inbox, rakip e-posta istemcilerine kıyasla zamanına göre oldukça radikaldi ve (e-postanızı otomatik olarak düzenleyen) Paketler gibi özellikler sağlıyordu. türe göre) ve bu Paketlerin gelen kutunuza ne zaman ulaşacağını kontrol etmek için Teslimat Programları. Ölümü birçok kişi tarafından yas tutuldu.

Shortwave 1.0, Android kullanıcıları için Inbox’ı yeniden canlandırıyor.
Resim: Kısa dalga

Shortwave, e-postaları toplu olarak işaretlemek için bir süpürme düğmesine, AI destekli akıllı yanıtlara ve e-postaları hızlı bir şekilde sabitleme, erteleme, arşivleme ve silme seçeneklerine ek olarak, aynı Gelen Kutusu özelliklerinin birçoğunu sunar. Ücretsiz sürümün bazı sınırlamaları vardır (kullanıcıları 90 günlük aranabilir e-posta geçmişiyle sınırlamak gibi), bunların kilidi 9 ABD doları tutarında aylık abonelikle açılabilir. Android için Kısa Dalga özelliklerinin tam listesi şirketin blogunda bulunabilir.

tarafından belirtildiği gibi Android Polisibu son sürüm, yerel bir Android uygulamasından ziyade bir web uygulaması gibi görünüyor, ancak genel 1.0 deneyimi, önceki beta ile karşılaştırıldığında, iOS eşdeğerinde bulacağınıza daha yakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir