Site yönetimlerine bakanlık takibi – Son Dakika Haberleri


Kat sahiplerinin haklarının korunması için, konut ve işyerlerinin yönetilmesi ile ilgili faaliyet gösteren firmalara ilişkin mevzuat çalışmaları yapmak, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği yaparak, site yönetimlerinin sorunlarının çözülmesine yönelik olarak faaliyetlerde bulunmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü bünyesinde ünite kurularak faaliyete geçti.


Kurulan ünite, konuya ilişkin kanuni aranjman çalışmalarının tamamlanmasına müteakip ikincil mevzuat çalışmalarını yürütecek.


Böylece site yönetimi hayatında yer saha tek oyuk giderilmiş olup, ikincil mevzuat çalışmalarının tamamlanması ile beraberce sitelerde yaşanan yönetim sorunlarının azalması yönünde önemli tek rütbe kaydedilmiş olacak. 

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir