Sony’nin yeni Spider-Man PS5 konsolu ve aksesuarları için nereden ön sipariş verilir?

Sony’nin yakında çıkacak olan sınırlı sürüm Spider-Man PlayStation 5 konsolu ve bazı uyumlu aksesuarları için ön siparişler hala mevcut. Temalı kurulum, dijital bir kod olan disk donanımlı bir PS5 ile tam bir paket olarak satın alınabilir. Marvel’in Örümcek Adamı 2ve 599,99 $ karşılığında eşleşen bir denetleyici. Veya zaten bir PS5’iniz varsa, değiştirilebilir kapaklarla aynı görünümü 64,99 ABD dolarına, eşleşen DualSense kontrol cihazı ise 79,99 ABD dolarına alabilirsiniz.

Insomniac’ın Spider-Man oyun serisinin bir sonraki bölümü 20 Ekim’e kadar bitmeyecek olsa da, tüm bu samimi mahalle teçhizatı 1 Eylül’de gönderilecek.

Eşleşen paketin tamamını istiyorsanız, sınırlı sürüm PlayStation 5 paketi, donanımlı konsol (bir disk sürücüsüyle birlikte), eşleşen denetleyici ve Marvel’in Örümcek Adamı 2. Paketin fiyatı 599,99$’dır ve Best Buy, Walmart, Target’tan ve doğrudan PlayStation’dan ön sipariş verilebilir. Bu, standart PS5’e göre 100 $’lık bir prim, ancak 69.99 $’ lık oyunu içerdiğini düşünürsek, bu hastalıklı örümcek temalı görünümler için sadece 20 $ fazladan ödüyorsunuz.

PlayStation 5’in harika bir özelliği, yedek kapaklarla görünümünü değiştirebilmenizdir. Bu, çoğunlukla sadece standart renkler ve bu noktaya kadar LeBron James ile sevimsiz görünen bir işbirliği oldu. Artık kendi PS5’inizin bu sınırlı sürüm gibi görünmesini sağlayabilirsiniz Örümcek Adam 2 bu 64,99 dolarlık kapaklar sayesinde – yani, özel dış görünümleri elinize alabilirseniz. Şu anda Target’ta ve doğrudan PlayStation’da mevcut değiller ve Best Buy’da “çok yakında” olarak işaretlendiler. GameStop da dahil olmak üzere diğer perakendecilerin biletleri tükendi.

Yine, tüm PS5 kurulumunuzu LE paketine eşit hale getirebilirsiniz ve denklemin diğer parçası, eşleşen DualSense denetleyicisidir. Halihazırda sahip olduğunuz gibi standart bir DualSense, ancak Venom’un ortakyaşamından yavaş yavaş etkileniyor (veya, en azından, bu şekilde tasarlandı – ancak bu şeye dokunma riski size aittir). Sınırlı sürüm DualSense denetleyici şu anda Walmart, Best Buy, Target’ta ön sipariş için ve doğrudan PlayStation’dan 79,99 ABD doları karşılığında mevcut.

6 Ağustos 14:06 ET Güncellemesi: Target’ta devam eden ön siparişler de dahil olmak üzere en son stok ve bulunabilirliği yansıtacak şekilde gönderi güncellendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir