Super73, Macera Serisini ve tehlike bebekleri için ilk e-bisikleti piyasaya sürdü

Kaliforniya’nın Super73’ü artık Super73 Z, S ve R serisi e-bisikletlerinin daha sağlamlaştırılmış modellerini ve çocuklar için yeni bir K1D elektrikli denge bisikletini sunuyor – ve ebeveynler, dört ila sekiz yaşındaki çocuklarını bir bisiklete bindirme düşüncesinden bıkmış durumda. 16 km/s hıza çıkabilen araç.

Macera Serisi e-bisikletler, Super73’ün mevcut Z (giriş seviyesi banliyö), S (çok amaçlı kruvazör) ve R (amiral gemisi gücü) e’de yenilenmiş bir tasarım, süspansiyon, vites kutusu, koltuklar, lastikler ve ışıklar getiriyor. -bisikletler. Serideki tüm elektrikli bisikletler ön süspansiyona sahipken bazıları tamamen ayarlanabilir ön ve arka süspansiyona sahip. S ve R modellerinde ayrıca pilleri alt boruya taşındı, bu da daha düşük bir ağırlık merkezi sayesinde yol tutuşunu iyileştirmelidir.

Macera Serisi.
Resim: Super73

Bu arada, Super73 K1D (anladın mı, sk8er?), dört ila sekiz yaşındakileri hedefleyen rejeneratif frenleme ve gaz pedalına sahip elektrikli bir denge bisikleti. Küçük ve değiştirilebilir 92,8 Wh lityum demir fosfat piliyle (LFP veya LiFePO4) 60 dakikalık sürüş süresi (45 dakikalık şarjdan sonra) sunar.

LFP piller, Super73 dahil çoğu e-bisiklet üreticisinin kullandığı geleneksel lityum iyon pillerden daha güvenli ve daha uzun ömürlüdür. K1D, LFP’yi kullanan ilk Super73 e-bisiklettir ve şirket, daha geniş çapta benimsenmesini araştırmaktadır. Super73 sözcüsü Mike Whitmark, “Mühendislik ekibimiz gelecekte LFP’yi dahil etmeyi düşünüyor, ancak bu henüz kendimizi adadığımız bir şey olmadı” diyor.

K1D elektrikli denge bisikleti dört renkte sunulur.
Resim: Super73

K1D, üç farklı hız moduna geçirilebilir. Super73 tarafından sağlanan verilere göre, birinci mod saatte yedi mil, ikinci mod 13 mil / saat ve üçüncü mod “16+ mil / saate kadar” çıkıyor. Alttaki iki mod çocuk tarafından kolayca değiştirilebilir, ancak “Parkur Modu” kilitlidir ve ebeveynler tarafından kapalı bir parkurda kullanılmak üzere kilidi açılmalıdır. Ebeveynler, uygun düğmeleri doğru süre boyunca basılı tutarak bunu yapabilir, bu da çocukların da sonunda anlayacağı anlamına gelir.

Haziran başında teslim edilmek üzere Super73 K1D’yi şimdi 1.295 $’a ön sipariş verebilirsiniz.

Super73 Z Adventure, ABD’de 2.695 $ ve vergi dahil Avrupa’da 3.599 €’dan, S Adventure 3.595 $ / 4.399 €’dan ve R Adventure 3.995 $ / 5.399 €’dan başlar. Seçilen renk grubuna bağlı olarak altı ila 10 hafta içinde beklenen teslimatlarla şimdi ön sipariş verebilirsiniz.

Yeni alüminyum renkli Super73 ZX.
Resim: Super73

Şirket ayrıca, bu hasta “alüminyum” Super73 ZX de dahil olmak üzere, Macera Serisi olmayan e-bisikletleri için yeni renkleri duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir